0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Rohlik.cz nabízí seniorům a handicapovaným donášku zdarma

AD
Rohlik.cz nabízí seniorům a handicapovaným donášku zdarma
sdílet:
Internetový supermarket zlehčuje život starším a handicapovaným lidem.

On-line supermarket Rohlik.cz přichází s projektem, který má za úkol ulehčit život seniorům a handicapovaným. Ve spolupráci s Nadací Taťány Kuchařové Krása pomoci spouští klub Rohlík bez bariér.

Snažší nákupy

Do klubu mohou vstoupit lidé starší 65 let a držitelé ZTP karet. Jeho členové mají možnost dopravy zdarma na nákupy od 300 korun. Součástí a samozřejmostí takové objednávky je také to, že kurýr vynese nákup (bez ohledu na počet pater a absenci výtahu) zákazníkovi až ke dveřím, případně do kuchyně.

Cílem je minimalizovat případy, kdy se lidé se sníženou mobilitou náročně dostávají do obchodů, odkud nosí tašky s těžkými nákupy. Ne pro všechny je totiž obyčejný výlet do supermarketu samozřejmostí, která se dá zvládnout bez problémů a komplikací. 

Jak službu objednat?

Zákazníci si mohou nákup snadno objednat on-line. Ti, kteří si ale nevědí rady s internetem, mohou využít možnosti objednání nákupu po telefonu na bezplatné infolince. Členové klubu mohou nákup objednávat od pondělí do čtvrtka a to mezi 10:00 a 15:00 hodinou.  

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit