0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Rohlik.cz přidává nové filtry pro alergiky

AD
Rohlik.cz přidává nové filtry pro alergiky
sdílet:
Potraviny bez lepku, cukru či laktózy zobrazíte díky novým filtrům vyhledávání na jeden klik.

Máte alergii na lepek či laktózu, jste diabetik nebo preferujete potraviny v bio kvalitě? Po mimořádně oblíbeném filtru potravin bez palmového tuku přichází online supermarket Rohlik.cz s dalším usnadněním každodenního nákupu - s filtry nejčastějších alergenů a také bio výrobků. Pomocí jediného kliknutí si můžete z nabídky téměř deseti tisíc produktů nechat zobrazit pouze ty, které vyhovují vašim potřebám a omezením.

Nejste si jisti, jestli nově objevená lahůdka obsahuje laktózu? Neradi studujete titěrné etikety, protože máte strach, že přehlédnete lepek, který vám nedělá dobře? Díky jednoduchému filtrování se na Rohlik.cz nespletete.

V každé z klasických nákupních kategorií stačí v levém sloupečku zaškrtnout políčko podle požadavků a Rohlik.cz automaticky z nabídky deseti tisíc produktů nabídne pouze ty bez lepku, laktózy, dia nebo bez palmového tuku. Funguje samozřejmě i spolupráce více filtrů najednou, pokud například hledáte produkt bez laktózy a zároveň bio.

Bohužel poměrně velká část populace má různé potravinové alergie. Díky filtrům u nás nemusejí zdlouhavě studovat etikety a bát se, že něco přehlédnou,” vysvětluje Tomáš Jeřábek, obchodní ředitel Rohlik.cz.

Rozhodnutí přidat filtry pro alergiky bylo logickým krokem reagujícím na přání a požadavky zákazníků a také reakcí na pozitivní přijetí filtru palmového tuku. Ten Rohlik.cz zavedl v březnu tohoto roku na základě výsledků ankety, které ukázaly, že 95 % českých zákazníků se snaží této surovině vyhýbat, a to především z ekologických důvodů. „Jde o další krok, jak udělat zákazníkům nákup online jednodušší, rychlejší a pohodlnější než v kamenných supermarketech,” dodává Tomáš Jeřábek.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit