Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Úžasné slevy na kuchařky Apetit a Dny Marianne jsou tu!

akce dny marianne apetit
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Tři zářijové dny plné výhodných nákupů a rozmazlování! Tři dny, během kterých můžete nakoupit všechny kuchařky Apetit se slevou 40%! 

Rádi vám děláme radost, a proto jsme pro vás připravili slevu 40% na všechny kuchařky Apetit i ostatní knihy, které najdete v našem on-line obchodě! Ať už vaření zbožnujete nebo se s ním teprve opatrně seznamujete, naše kuchařky vám budou skvělými společníky na vaší cestě. Najdete v nich totiž ověřené a poctivě vyzkoušené recepty pro úplné začátečníky i pokročilé. Obohaťte svou knihovnu (či stávající sbírku) o nové kousky plné lahodné inspirace nebo nakupte dárky pro své blízké.

Slevy platí pro všechny edice kuchařek Apetit. Od pátku 14. do neděle 16. září na obchod.apetitonline.cz výhodně nakoupíte i úplné novinky, jako je Lehká kuchyně či BEST OF APETIT: Těstoviny - 150 nejlepších receptů. Za dopravu nyní zaplatíte pouze 49 Kč v rámci ČR, pokud ovšem nakoupíte nad 799 Kč, máte ke své objednávce dopravu zdarma.

Prohlédněte si všechny kuchařky na obchod.apetitonline.cz.

dny marianneTím ovšem výhodné nákupy nekončí, protože ve stejném termínu se uskuteční už osmnácté Dny Marianne, které přináší přes 600 exkluzivních nabídek ve více než 6500 obchodech po celém Česku i Slovensku. Vyražte ve dnech 14.–16. září do obchodů vybaveni slevovými kupony, které najdete v zářijových číslech časopisů Marianne nebo Marianne bydlení nebo v mobilní aplikaci Dny Marianne, a využijte báječných nabídek. Určitě také nezapomeňte navštívit jednu z odpočinkových zón - Marianne Lounges, kde vás čeká dobrá káva a skvělé služby partnerů akce. Účtenky nevyhazujte! Pokud v Marianne lounge předložíte 5 účtenek za nákupy uskutečněné během letošních Dnů Marianne, dostane krásný dárek. 
 
Exkluzivní Marianne Lounges:
  • Ovocný trh v Praze
  • Centrum Chodov v Praze
  • OC FORUM Nová Karolína v Ostravě
  • Aupark Shopping Center v Hradci Králové
  • IGY Centrum v Českých Budějovicích 
  • Eurovea v Bratislavě
      
Přejeme příjemné nakupování!
 

Apetit magazín

AD
Grilovaný hermelín s karamelizovanou cibulkou
  • Jak na to

Grilovaný hermelín s karamelizovanou cibulkou

K teplým večerům patří zahradní párty a grilování, proto by vám neměl ujít jednoduchý recept na skvělý grilovaný hermelín s karamelizovanou cibulkou, píše Romana Böhmová z blogu Na skok v kuchyni. Dá se připravit i jako rychlá...