Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Velká adventní výzva 2018

adventní výzva
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Opět nastal čas pro tradiční adventní výzvu! Připravme se společně na svátky a užijme si společně čas plný pohody a zábavy.

 

vánoční cukrovíKaždoroční Velká adventní výzva je tu! Nemůžeme uvěřit tomu, jak rychle ten čas letí! Přijde nám, jako bychom svíčky na stromečku rozsvěceli teprve včera! 

Opět jsme spojili síly Janou Florentýnou Zatloukalovou, autorkou několika skvělých kuchařek a také stránek Kuchařka pro dceru! Startujeme už 28. 11.! Až do 18. 12. nás čekají zábavné úkoly, které nás krok za krokem provedou adventem a zajistí, že všechny přípravy proběhnou organizovaně, hladce a v pohodovém duchu. Máme pro vás pochopitelně i krásné dárky: předplatné časopisu Apetit a taky naše báječné kuchařkySpolečně si předvánoční čas opravdu užijeme! V pohodě, beze spěchu a stresu. To zní krásně, co říkáte? 

O ČEM JE #ADVENTNIVYZVA2018?

vánoční likérKaždý den nová výzva, každý den úkol ke splnění, každý den další krůček k Vánocům. 

Foťte, dokumentujte, sdílejte! Fotky na Instagramu označujte #adventnivyzva2018#kucharkaprodceru, a pokud se v daný den soutěží o naše kuchařky tak pro jistotu připojte i #casopisapetit. Velmi nám to usnadní hledání ;-)! Pokud sdílíte fotky na Facebooku, nezapomeňte nás označit jako @Apetitonline. Podrobný postup jak na to, najdete tadyPravidla a vše, co potřebujete o výzvě vědět, pro vás sepsala Florentýna na vyzva.kucharkaprodceru.cz. 

Adventní kalendář otevře každý den jedno okénko. A až den skončí, otevře se nové a odhalí vám další úkol. Na splnění úkolu nemáte jen jeden den, protože je nám jasné, že občas je potřeba udělat si pauzu i od vánočních příprav. I na to jsme s Florentýnou mysleli, jak se můžete dočíst v pravidlech. Důležité ale je dodržovat pořadí úkolů. Nehraje se pouze o celkovou výhru, každý den znamená i malou odměnu ve formě kuchařky, předplatného nebo jiného dárku pro jednoho z vás.

Tak do toho, držíme palce a těšíme se na Vánoce. S Vámi!

Adventní kalendář (okénka se otevírají vždy o půlnoci):

 
 

Na jaké dílčí ceny se od nás můžete těšit?

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč