0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyšla nová kuchařka Bon appétit!

Vyšla nová kuchařka Bon appétit!
sdílet:
Pojďte s námi na kurz francouzské kuchyně.

Kdybyste náááhodou měli kuchařek doma málo, máme pro vás další lahůdkovou novinku. Opět jsme vyrazili do světa a vybrali pro vás ty nejzásadnější recepty, tentokrát z francouzské kuchyně. Pařížské bistro, francouzský venkov nebo sluncem zalitá Provence… Novou kuchařku z edice Apetit na cestách jsme zkrátka celou věnovali francouzským delikatesám.


Kde koupit


Kuchařku Bon appétit! aneb Lekce francouzské kuchyně koupíte od 11. listopadu 2013 za 299 Kč v Apetit Shopu a také v knihkupectvích Kanzelsberger, v síti obchodů Datart a ve vybraných novinových stáncích. 

Kuchařky Edice Apetit


Abyste měli všechny nejlepší recepty vždy po ruce, připravujeme pro vás kuchařky Edice Apetit a edice Apetit na cestách. Najdete v nich nejen své nejoblíbenější recepty uveřejněné za posledních několik let v Apetitu, ale především recepty nové. Nejčastěji jsou to naše rodinné poklady nebo vybroušené recepty světových hvězd. Všechny recepty jsme osobně vyzkoušeli, tak se do nich pusťte i vy. Inspirujte se, sbírejte je a vařte podle nich!
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit