Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Začal advent. Pečte perníčky.

Začal advent. Pečte perníčky.

První adventní neděle je za námi. Před sebou máme čtyři týdny plánování a příprav, které vyvrcholí Štědrým dnem.
28. 11. 2011 | Autor: redakce Apetitu

Adventní věnce jsou již pověšeny na dveřích a na těch, které zdobí stůl, shořela první svíčka. Začal čas příprav na Vánoce, čtyři týdny čekání, uklízení a pečení. Ve městech se konají vánoční trhy a na náměstích svítí vánoční stromy. Pusťte se do vánočních příprav již nyní. Vyvarujete se tak stresu, se kterým bývá spojený poslední adventní týden.

Co můžete v kuchyni udělat právě teď? Rozmyslete si, jaké cukroví chcete letos péct, a připravte si seznam surovin, kterými se musíte zásobit. A upečte s předstihem perníčky. Do Vánoc se krásně rozleží a budete mít už jeden druh cukroví pěkně připravený v krabici. Když před pečením vyříznete do perníčků malou dírku, můžete je potom použít jako jedlou dekoraci na vánoční stromeček. Buďte si jistí, že je děti i dospělí budou chodit tajně ujídat. Recept na vánoční perníčky podle Apetitu najdete zde. Voní medem a hřejivým kořením.


Související

Norimberské perníčky

Perníčky, které se při pečení krásně nafouknou, vyvinula šéfredaktorka Hanka. Tajemství je v žitné mouce. A jíst se...

Pestrá domácí mikulášská nadílka

Mlsejte bez výčitek a připravte svým dětem domácí mikulášskou nadílku. Těšit se můžete na zdravé domácí čertíky, opojné...

Přidat komentář