0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Odneste si z Apetit pikniku kuchařky či předplatné

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Na Apetit pikniku, který se koná už zítra, v sobotu 19. června 2021, od 10 hodin v parku Grébovka, vás čeká nejen skvělé jídlo a pití, ale také spousta zajímavých gurmánských nabídek. Zastavte se do stánku Apetit shop.

 

Budeme pro vás mít:

1. Apetit kuchařky se slevou 30 %

Přijďte si prolistovat naše kuchařkové novinky Jíme dobře a Pomazánky nebo si vybrat z prověřených titulů Polévka je grunt, Zmrzliny, Můj zápisník receptů, Kuchařka pro děti, Lehká kuchyně, Rychlé obědy, Léto, Rychlé večeře, Grilování, Italská kuchyně – Mamma mia!, Francouzská kuchyně – Bon appétit, Česko – Honzo vstávej a The best of Apetit – Těstoviny. Všechny naše kuchařky v tuto chvíli koupíte v rámci Dnů Apetit s 30% slevou i na našem e-shopu.

Na tyhle neodolatelné kuchařky z edice Apetit budete v kuchyni potřebovat novou polici!

2. Roční předplatné Apetit se slevou a dárkem podle vašeho výběru

Chcete mít časopis Apetit po celý rok pravidelně ve své schránce, s předstihem a za výhodnější cenu než na stánku? Tohle je nabídka přesně pro vás. Poštovné platíme my, pro vás je tedy zcela zdarma a k předplatnému si navíc vyberete jeden z dárků – kuchařku Jíme dobře nebo Bluetooth reproduktor JBL GO 3. Speciální nabídku Dnů Apetit můžete využít i při objednání online.

3. Jednotlivá čísla Apetit 6/2021 a nový Apetit 7/2021

Červnové vydání obsahuje unikátní kód, kterým aktivujete slevové kupony aplikace Dny Apetit. Nebo si den zpříjemněte zbrusu novým, červencovým vydáním, které vás vtáhne do prázdninové atmosféry a letní dovolené.

4. Apetit speciál Grilování

Grilovací sezona je tady, a tak pro vás redakce Apetitu připravila manuál, jak uspořádat tu nejlepší letní party pod širým nebem. Speciální vydání časopisu Apetit, Grilování, přináší nápady, jak na grilu připravit nejen to nejlepší maso, ale také pizzu, ovocné zákusky nebo chleba. Pořádnou porci inspirace najdete také v grilovacích hitech ze všech koutů světa. Nebo si časopis můžete nechat zdarma zaslat až do schránky.

Slevová aplikace Dny Apetit

Chcete víc slev a výhodných nabídek pro labužníky? Stáhněte si zdarma naši novou aplikaci Dny Apetit. Najdete v ní více než stovku slev až 40 % na nákup, dárků k nákupu a dalších speciálních nabídek od partnerů časopisu Apetit.

Kromě slevových kuponů v ní najdete také přehled stánků prodejců Apetit pikniku a mapu areálu, abyste se neztratili a užili si vše, na co máte chuť.

Pojďte s námi na piknik. Uvidíme se už zítra, tedy v sobotu 19. června 2021, od 10 hodin v parku Grébovka. Vstup je pro všechny zdarma. Těšíme se na vás.

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2
Vstup ZDARMA pro všechny

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021

 

Související články

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč