Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Hrajte s námi o balíček poctivých džemů!

AD
Toust s džemem
ZDROJ: Schwartau
sdílet:

Kvalitních džemů není ve spíži nikdy dost. Už naše babičky o tom věděly své. Pojďte si o ovoce v zavařovací skleničce od značky Schwartau zasoutěžit.

Měření

Štěstí ve hře?

V dárkové krabici najdete trojici vynikajících prémiových džemů Schwartau se sníženým obsahem cukru ve třech příchutích. Ať už si je namažete na čerstvé pečivo, přimícháte do jogurtu k snídani nebo jimi ozvláštníte váš oblíbený dezert, budete spokojeni. Pochutnat si budete moci na meruňkové a jahodové variantě, do trojice vám doplníme malinu nebo černou třešeň. Nechte se překvapit! V balení najdete i stylovou lžičku, která se vám bude jistě hodit nejen při servírování džemů. Stačí jen do 10. 4. odpovědět správně na soutěžní otázku ve formuláři níže a počkat si na výsledek. 

Skryt pre seznam

Zdravější verze

Varianta Schwartau Extra Méně cukru obsahuje, jak už název vypovídá, o 30 % menší množství cukru oproti klasickým džemům Schwartau Extra. Pokud tedy dbáte na zdravější životní styl nebo jsou na vás běžné džemy příliš sladké, bude tato varianta přesně pro vás.

Skryt pre seznam
schwartau meruňkový džem
ZDROJ: Schwartau
Skryt pre seznam

Německá kvalita

V každém výrobku Schwartau najdete jen ty nejlepší a nejčerstvější dostupné přírodní ingredience. Filosofie značky spočívá v respektu k přírodě, proto jsou suroviny získávány a zpracovány pomocí šetrných výrobních procesů. Původ, výběr a šetrnost při zpracování totiž ovlivňují chuť a kvalitu výsledného produktu.

Ve Schwartau nejsou lhostejní ani k výběru dodavatelů. V posledních letech několikrát rozšiřovali přímý nákup ovoce od zemědělců a farmářů, kteří čerstvě sklizené ovoce naskládají do bedýnek a ty už pak míří k co nejrychlejšímu zpracovávání.

Skryt pre seznam
Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín