Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Soutěž o Delimano kuchyňský robot Pro

Soutěž o Delimano kuchyňský robot Pro
sdílet:
Soutěž byla ukončena. Ať už jste začátečníci, nebo ostřílení profesionálové, ve vaší kuchyni by neměl chybět kuchyňský robot. Míchání, šlehání, hnětení – tyto tři základní úkony mu můžete bez obav přenechat a ušetřit tak cenný čas. Nyní může jeden z vás vyhrát Delimano kuchyňský robot Pro.

Díky Delimano kuchyňskému robotu Pro budete mít během chvilky pevný a lesklý sníh, perfektně uhnětené kynuté těsto nebo nadýchané vyšlehané těsto na dokonalou nedělní bábovku. Každý domácí pekař či kuchař to zažil: špatně rozmíchané či vypracované těsto nebo nedokonale ušlehaný sníh umí zhatit úsilí v kuchyni. Bez pomocníků je hnětení, tření či šlehání vysilující činnost, po které pořádně bolí paže. Tyto problémy s výkonným robotem jednoduše odpadají. Další výhodou je úspora času, a to nejen u hnětení tuhých těst jako na vánočku. Robot oceníte i u křehkých těst na cukroví. Příprava je totiž blesková - nasypete přísady do mísy a robot je pár pohyby lopatky spojí v těsto. V předvánočním čase, kdy se hodí každá ušetřená minuta, je to pomoc k nezaplacení. 

Nový vylepšený kuchyňský robot Pro od Delimano je přesně tím pomocníkem, kterého potřebujete. Může pochlubit výkonem 1400 W a celokovovými vnitřními součástkami. Díky tomu vše zpracuje rychle a s lehkostí. Je vybavený technologií Smart Soft Start, která postupně a jemně přidává otáčky s každým nastavením rychlosti, díky čemuž je chod robotu plynulý, stabilní a zvládne i ty nejtěžší úkoly. Ačkoli rozměry nepatří mezi obry, má všechny vlastnosti profesionálního zařízení. A navíc atraktivní oblý design, díky kterému si ho s chutí postavíte na kuchyňkou linku! 

Variabilní doplňky

S doplňky je robot naprosto všestranným pomocníkem, s nímž zvládnete všechny úkony v kuchyni.

  • Skleněná nádoba na mixováníSada na maso: Sada na mletí masa obsahuje tři nástavce pro různou hrubost mletí a nástavce na výrobu domácích párků nebo klobás.
  • Sada na sušenky a těstoviny: Sada obsahuje nástavce pro výrobu domácích těstovin a sušenek. (Sada na sušenky je funkční pouze dohromady se sadou na mletí masa.)
  • Sada na krájení a strouhání: Sada obsahuje tři různé nástavce – krájení na plátky a nástavec na jemné a hrubé strouhání.
  • Skleněná nádoba na mixování: Nádoba s objemem 1,5 litru je ideální na mixování smoothie, polévek nebo třeba palačinkového těsta.
     

Soutěž byla ukončena.

Všem děkujeme za účast a výherci gratulujeme.

Výherce:

  • Radomír Martinů 

Apetit magazín