0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SOUTĚŽ o kurz vaření s kuchařkou Připraveno do 30 minut

Připraveno do 30 minut
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Chtěli byste strávit zábavné odpoledne na kurzu vaření s kuchařkou Připraveno do 30 minut? Pět z vás (a váš doprovod) má možnost! Jsou dny, kdy se vám nechce vařit, protože na to nemáte dost času? Nemáte nápady a inspiraci? Chtěli byste ale jíst poctivé, domácí a pestré jídlo?

kuchařka Připraveno do 30 minutPrávě pro vás všechny šéfredaktorka Lucie Kubrová sepsala svou novou kuchařku Připraveno do 30 minut. Abyste si snadné a rychlé vaření beze stresu vyzkoušeli, připravili jsme pro vás ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem kurz vaření s kuchařkou Připraveno do 30 minut, který se bude konat ve středu 16. 10. od 17 hodin. Vařit se budou recepty z kuchařky a kurzem vás provede skvělý šéfkuchař z národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky pracujícího pod záštitou AKC ČR. Během kurzu se také budete moci seznámit s Luckou Kubrovou, od které si můžete nechat podepsat kuchařku nebo s ní probrat vaše nejoblíbenější recepty. 

Pět z vás může vyhrát místo na kurzu pro sebe a doprovod (tedy vstup 1+1) a kuchařku Připraveno do 30 minut podepsanou autorkou.  

Soutěž byla ukončena. Všem děkujeme za krásné odpovědi. 

Výherci:

  • Nora Libertinová 
  • Klára Sládková 
  • Petra Karešová 
  • Kateřina Lukášová
  • Lenka Spurná


Termín kurzu:

  • 16. 10. od 17 hodin (doba trvání kurzu je cca 4 hodiny)

Místo konání:

  • logo národní zemědělské muzeumNově zrekonstruované Národní zemědělské muzeum v Praze na Letné (Kostelní 44, Praha 7). Kurz proběhne v unikátní expozici Gastronomie, která se skládá ze dvou částí: Dětské gastronomické herny a Gastrostudia. V této moderně vybavené profesionální kuchyni Národní zemědělské muzeum pořádá pod hlavičkou Kulinářského institutu Marie Sandtnerové kurzy vaření pro veřejnost zaměřené nejen na tradiční českou kuchyni. Více informací najdete na www.nzm.cz/pribeh-zemedelstvi-praha/kurzy-vareni. V Gastrostudiu také trénují zástupci Asociace kuchařů a cukrářů ČR na tuzemské i zahraniční soutěže.

Kuchařku můžete ihned objednat na obchod.apetitonline.cz.

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...
AD
Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy
  • Nakupujeme

Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy

Díky vyspělým technologiím, kterými jsou televize LG doslova našlapané, se otevírá celá škála nových možností na sledování obsahu a také hraní her. Nejzásadnější je zde technologie samotného zobrazení obrazu OLED. ...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč