SOUTĚŽ o kurz vaření s kuchařkou Připraveno do 30 minut

SOUTĚŽ o kurz vaření s kuchařkou Připraveno do 30 minut
sdílet:
Chtěli byste strávit zábavné odpoledne na kurzu vaření s kuchařkou Připraveno do 30 minut? Pět z vás (a váš doprovod) má možnost!

Jsou dny, kdy se vám nechce vařit, protože na to nemáte dost času? Nemáte nápady a inspiraci? Chtěli byste ale jíst poctivé, domácí a pestré jídlo? Právě pro vás všechny šéfredaktorka Lucie Kubrová sepsala svou novou kuchařku Připraveno do 30 minut. Abyste si snadné a rychlé vaření beze stresu vyzkoušeli, připravili jsme pro vás ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem kurz vaření s kuchařkou Připraveno do 30 minut, který se bude konat ve středu 16. 10. od 17 hodin. Vařit se budou recepty z kuchařky a kurzem vás provede skvělý šéfkuchař z národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky pracujícího pod záštitou AKC ČR. Během kurzu se také budete moci seznámit s Luckou Kubrovou, od které si můžete nechat podepsat kuchařku nebo s ní probrat vaše nejoblíbenější recepty. 

Pět z vás může vyhrát místo na kurzu pro sebe a doprovod (tedy vstup 1+1) a kuchařku Připraveno do 30 minut podepsanou autorkou.  

Soutěž byla ukončena. Všem děkujeme za krásné odpovědi. 

Výherci:

  • Nora Libertinová 
  • Klára Sládková 
  • Petra Karešová 
  • Kateřina Lukášová
  • Lenka SpurnáTermín kurzu:

  • 16. 10. od 17 hodin (doba trvání kurzu je cca 4 hodiny)

 

Místo konání:

  • Nově zrekonstruované Národní zemědělské muzeum v Praze na Letné (Kostelní 44, Praha 7). Kurz proběhne v unikátní expozici Gastronomie, která se skládá ze dvou částí: Dětské gastronomické herny a Gastrostudia. V této moderně vybavené profesionální kuchyni Národní zemědělské muzeum pořádá pod hlavičkou Kulinářského institutu Marie Sandtnerové kurzy vaření pro veřejnost zaměřené nejen na tradiční českou kuchyni. Více informací najdete na www.nzm.cz/pribeh-zemedelstvi-praha/kurzy-vareni. V Gastrostudiu také trénují zástupci Asociace kuchařů a cukrářů ČR na tuzemské i zahraniční soutěže.
     
Připraveno do 30 minut

Připraveno do 30 minut

Více

Kuchařku můžete ihned objednat na obchod.apetitonline.cz.

Obchod Apetit