Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SOUTĚŽ o vouchery Notino v hodnotě 1000 Kč

SOUTĚŽ o vouchery Notino v hodnotě 1000 Kč
sdílet:
Soutěž byla ukončena. Víme, že jste fanoušky dobrého jídla, ale tentokrát pro vás máme soutěž z trochu jiného soudku. Věříme ale, že to nebude ani v nejmenším vadit. Chtěli byste vyhrát 1 z 5 poukazů v hodnotě 1000 Kč na nákup v e-shopu Notino? Zapojte se do naší soutěže a třeba se štěstí usměje právě na vás.

Zvlášť v těchto dnech je důležité rozmazlovat své tělo zevnitř – jak jinak než dostatečným spánkem i pohybem, vyváženým jídelníčkem a důsledným pitným režimem – i zvenčí. Zkrátka mu dopřát vše, aby vám bylo dobře. Proto máme radost, že jsme pro vás ve spolupráci se společností Notino mohli připravit trochu překvapivou, ale o to báječnější soutěž. Věříme, že vám udělá pořádnou radost. 5 z vás nyní může vyhrát voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup právě v Notinu

Aby dobrých zpráv nebylo málo, máme pro vás ještě jednu. V Notinu pro vás chystají neuvěřitelné slevy na sortiment těch nejproslulejších značek v rámci celosvětově proslulé akce Black Friday. V tento den, který letos připadá na pátek 27. listopadu, ceny zboží padají strmě dolů a vy si tak můžete dopřát vše, co si přejete, za nejnižší částky v roce. Black Friday vznikl v Americe, ale rychle se  rozšířil do celého světa. A tak si můžeme báječné listopadové slevy užít i u nás. V Notinu ovšem Black Friday netrvá pouze jeden den, ale rovnou celý týden! Letos od pondělí 23. listopadu do neděle 29. listopadu 2020. Nemusíte se proto strachovat, že byste akci propásli. Můžete tak splnit sny s podobě luxusních parfémů a kosmetiky nejen sobě, ale také svým blízkým, pořídit jim dárky pod stromeček a navíc ušetřit. A věříme, že s voucherem na 1000 Kč půjdou vánoční přípravy ještě líp!

Soutěž byla ukončena. 

Děkujeme za účast a gratulujeme výhercům. 

Výherci:

  • Jan Vejvoda
  • Venuška Kubáčová
  • Irena Suvova
  • Květa Tvarohová
  • Miroslav Buřinský

Comments

13.11.2020 17:23

Dobrý den,

nebyl mi zaslán žádný email pro potvrzení registrace. Kde je prosím problém?

Děkuji

15.11.2020 20:33

Dobrý večer, pane Sýkoro,
žádný potvrzovací email k registraci není potřeba, proto Vám ani nepřišel.

S pozdravem
redakce Apetitu

Apetit magazín