Soutěž – vyhrajte Swisscatering Mövenpick Hotelu Praha

sdílet:
Oslavy, jednání, soukromé párty...To vše bez starostí! Swisscatering Mövenpick Hotelu Praha ...
...je tady pro Vás!

SwisscaterringPropagace hotela Mövenpick.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Plánujete večírek pro Vaše klienty, zaměstnance, přátele nebo rodinu? Bude nám potěšením Vám s touto speciální příležitostí pomoci a postarat se o jedinečný gurmánský zážitek. Mövenpick hotel je vyhlášen svou výtečnou gastronomií švýcarské kvality a proto jsem pro Vás připravili tento švýcarský catering www.swisscaterring.cz.

Swisscaterring Vychutnejte si pohostinnost, kterou Mövenpick hotel nabízí, včetně kompletního servisu i mimo naše prostory. U Vás v kanceláři, doma, na zahradě, zkrátka na jakémkoliv Vámi vybraném místě, naservírujeme svět Mövenpick přímo k Vám, protože Vy si to rozhodně zasloužíte! Je to velmi jednoduché: stačí otevřít webové stránky www.swisscaterring.cz, vybrat si dle příležitosti, požadavku a hlavně chuti a o ostatní se postaráme my. Na Vás zůstane už jen vychutnat si prvotřídní speciality z naší kuchyně a nechat se hýčkat.

Výhra: Swisscatering v hodnotě 4000 CZK. Udělete si radost a slavte bez starostí.

 

 

Soutěž ukončená


SwisscaterringVyhrává Jana Fajmonová


SwisscaterringSoutěž potrvá od 2. 8. do 14. 8. Výherce naleznete na těchto stránkách nejpozději 22. 8. 2011. O výhře Vás budeme informovat emailem.

Vyhrává každá dvacátá správná odpověď do vyčerpání zásob.

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.burdamedia.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Burda Media 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

 

 

 

Fotogalerie: Test

Více
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit