Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte Delimano multifunkční hrnec 18v1

Vyhrajte Delimano multifunkční hrnec 18v1
sdílet:
Soutěž byla ukončena. Představte si, že existuje jeden jediný přístroj, který zastoupí nejrůznější kuchyňská udělátka a uvaří za vás celý oběd. Ještě donedávna tahle představa vyhlížela jako vize z futuristického románu, díky multifunkčním hrncům je to ale skutečnost. Šikovný multifunkční hrnec značky Delimano zvládne vařit rychle i pomalu, smažit, napařit zeleninu či rýži, a dokonce i péct! Chtěli byste ho mít doma? Zapojte se do naší soutěže a možná se štěstí usměje právě na vás!

Univerzální pomocník do každé kuchyně 

Multifunkční hrnec Delimano 18v1 disponuje sedmnácti programy, a navíc možností manuálního individuálního nastavení. Spojuje výhody tlakového hrnce, pomalého hrnce, rýžovaru nebo napařovače a ještě k nim přidává další. Programy zahrnují speciální funkce na přípravu konkrétních jídel, jako jsou omáčky, knedlíky, rizito nebo ovesná kaše, které zaručí, že hrnec pohlídá, aby byl daný pokrm uvařený přesně akorát. Je tak skvělý i pro naprosté začátečníky v kuchyni, kteří díky hrnci například nikdy nerozvaří rýži a hned na poprvé zvládnou třeba silný kuřecí vývar! Suroviny můžete do hrnce jednoduše vložit a zapnout nebo si s ingrediencemi víc pohrát: díky funkci vaření (sauté) se hrnec rozehřeje a můžete v něm jídlo připravovat tak, jako by stál na sporáku, třeba pořádně dozlatova opéct cibulku. A pak už je jen na vás, zda zapnete například pomalé, nebo tlakové vaření. V hrnci můžete také péct snadné koláče (zvlášť je to vhodné třeba pro tvarohové, které zůstanou báječně šťavnaté) nebo i jednoduché pečivo.

Multifunkční hrnec 18v1 Delimano

Multifunkční hrnec šetří místo i čas

Odložení startu až o 24 hodin umožňuje připravit si suroviny tehdy, když máte volnou chvíli, takže už večer si můžete dopředu uchystat jídlo na následující den a dát si po probuzení třeba ovesnou kaši. Pak hrnec rychle umýt – jde to velmi snadno, protože vnitřní nádoba o objemu 4 litry je vyjímatelná a vybavená nepřilnavým povrchem, takže se v hrnci nikdy nic nepřipálí. Bez problémů se udržuje i parní ventil, který se dá vyndat a opláchnout. Následně do hrnce naskládáte podle libosti přísady na oběd nebo večeři. Pak stačí jen zapnout časovač a za pár hodin přijít k vynikajícímu teplému jídlu!

Kuchyň sbalená na cesty

Hrnec je příjemně kompaktní a snadno přenosný. Lehce jej sbalíte i na cesty nebo odvezete třeba na chatu nebo do kempu či karavanu, kde je přívod do elektrického napájení. Žádné polní podmínky vás již nezaskočí – všude můžete mít domácí a zdravé jídlo a uvařit velkou škálu rozmanitých pokrmů! O bezpečnost se ani ve stísněnějších podmínkách nemusíte obávat – hrnec má dětskou pojistku proti nenechavým ručičkám (fuknce automatického uzamčení) a samozřejmě i ochranu proti přehřátí.

Praktická výbava jako součást balení

Zcela jistě si oblíbíte odměrnou stupnici přímo uvnitř hrnce, protože umožňuje jednoduchou kontrolu množství surovin. K hrnci patří ale odměrná nádobka navíc a dvě praktické naběračky. Báječná věc je napařovací košík, díky němu skutečně připravíte celý a zdravá oběd na jeden zátah – dole v hrnci vaříte třeba rýží a nad něj umístíte napařovací koš se zeleninou, masem či rybími filety.

Soutěž byla ukončena.

Všem děkujeme za účast a gratulujeme výherci.

Výherce:

  • Dominik Hlavica

Apetit magazín