Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte horkovzdušnou fritézu PRO od Delimano

Vyhrajte horkovzdušnou fritézu PRO od Delimano
sdílet:
Klasická horkovzdušná fritéza změnila život řady domácností, když do něj vnesla zdravější a chutnou alternativu k tradičnímu smažení. Nyní Delimano přichází s novinkou: vylepšenou horkovzdušnou fritézou ve verzi PRO. Zdokonalený design koše a modernizace topného systému zaručí větší uživatelský komfort, jídlo bude hotové rychleji a s ještě křupavější kůrčičkou!

Nová verze PRO je ideální pro rodiny. Nabízí totiž o 25 % více prostoru pro přípravu jídel, takže už nic nebude dělat potřeba nadvakrát. Časovač lze nastavit až na 60 minut, což rozšiřuje škálu receptů, které ve fritéze můžete připravit. A největší výhoda: Delimano myslí na velké rodiny, ale bere v potaz malé kuchyně. Nová verze fritézy je skoro stejně velká jako ta předchozí, takže nezabere víc místa na lince. Naopak díky vylepšenému tvaru lze na její plochý vrch odložit talíře a ušetřit tak místo třeba při servírování. Co se naopak nezměnilo, je velmi jednoduché ovládání. Žádné složité nastavování: stačí dvě praktická dvě kolečka, s nimiž to zvládne každý.

Dopřejte si smažené bez výčitek 

Horkovzdušná fritéza PRO DelimanoVáháte, zda si vůbec horkovzdušnou fritézu pořídit? Tady je pár dobrých důvodů: Smažené jídlo má úžasnou chuť: navrch křupavé a zlatavé, uvnitř křehké a šťavnaté. I proto mu jen málokdo odolá. Ale daň, kterou platíme za konzumaci smažených jídel, bývá rychle viditelná na našem zdraví. Horkovzdušná fritéza představuje dobrou alternativu – křupavé hranolky jsou v ní hotové během několika minut, přitom mají o 95 % méně tuku a polovinou kalorií, ve srovnání s těmi, které dostanete v tradiční restauraci. A to bez ztráty chuti! Tu můžete jen vylepšit, třeba přidáním oblíbených bylinek či koření.

Bonus navíc: snadné čištění

Horkovzdušná fritéza má nepřilnavý povrch, takže čištění je opravdu jednoduché a rychlé, v zásadě stačí košík opláchnout či vytřít ubrouskem. Žádné drhnutí nebo výměna oleje – a to už je pořádný argument pro!

Soutěž byla ukončena.

Všem děkujeme za účast a výherci gratulujeme.

Výherce:

  • Ladislava Stefanovská

Apetit magazín