Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Vyhrajte horkovzdušnou fritézu PRO od Delimano

Klasická horkovzdušná fritéza změnila život řady domácností, když do něj vnesla zdravější a chutnou alternativu k tradičnímu smažení. Nyní Delimano přichází s novinkou: vylepšenou horkovzdušnou fritézou ve verzi PRO. Zdokonalený design koše a modernizace topného systému zaručí větší uživatelský komfort, jídlo bude hotové rychleji a s ještě křupavější kůrčičkou!
8. 12. 2020 | Autor: Komerční prezentace

Nová verze PRO je ideální pro rodiny. Nabízí totiž o 25 % více prostoru pro přípravu jídel, takže už nic nebude dělat potřeba nadvakrát. Časovač lze nastavit až na 60 minut, což rozšiřuje škálu receptů, které ve fritéze můžete připravit. A největší výhoda: Delimano myslí na velké rodiny, ale bere v potaz malé kuchyně. Nová verze fritézy je skoro stejně velká jako ta předchozí, takže nezabere víc místa na lince. Naopak díky vylepšenému tvaru lze na její plochý vrch odložit talíře a ušetřit tak místo třeba při servírování. Co se naopak nezměnilo, je velmi jednoduché ovládání. Žádné složité nastavování: stačí dvě praktická dvě kolečka, s nimiž to zvládne každý.

Dopřejte si smažené bez výčitek 

Horkovzdušná fritéza PRO DelimanoVáháte, zda si vůbec horkovzdušnou fritézu pořídit? Tady je pár dobrých důvodů: Smažené jídlo má úžasnou chuť: navrch křupavé a zlatavé, uvnitř křehké a šťavnaté. I proto mu jen málokdo odolá. Ale daň, kterou platíme za konzumaci smažených jídel, bývá rychle viditelná na našem zdraví. Horkovzdušná fritéza představuje dobrou alternativu – křupavé hranolky jsou v ní hotové během několika minut, přitom mají o 95 % méně tuku a polovinou kalorií, ve srovnání s těmi, které dostanete v tradiční restauraci. A to bez ztráty chuti! Tu můžete jen vylepšit, třeba přidáním oblíbených bylinek či koření.

Bonus navíc: snadné čištění

Horkovzdušná fritéza má nepřilnavý povrch, takže čištění je opravdu jednoduché a rychlé, v zásadě stačí košík opláchnout či vytřít ubrouskem. Žádné drhnutí nebo výměna oleje – a to už je pořádný argument pro!

Soutěž byla ukončena.

Všem děkujeme za účast a výherci gratulujeme.

Výherce:

  • Ladislava Stefanovská

Přidat komentář