0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte kurz belgické kuchyně se Stellou Artois!

stella artois
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Belgie je proslulá čokoládou, hranolky, ale hlavně pivem. Žádná jiná země snad nenabízí tolik druhů rozličných piv. Ta nejznámější z nich, jako Stellu Artois, už běžně najdete i u nás. Ale slyšeli jste o belgické kuchyni? I když je méně proslulá než francouzská, zaslouží si pozornost. Stella Artois ve spolupráci se školou vaření Chefparade pořádá kurz belgické kuchyně, kterého se můžete zúčastnit i vy! Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Vítěz soutěže vyhrává poukaz pro dvě osoby na kurz belgické kuchyně. Kurz povede v angličtině belgický kuchař Sebastien Hayot a bude se konat v neděli 14. 10. od 11.00 v prostorách školy vaření Chefparade v pražských Holešovicích. Uvaříte si na něm čtyři typicky belgická jídla od předkrmu po dezert a osvěžíte se Stellou Artois při speciálním pivním rituálu.

Další dva účastníci získají výherní balíček s belgickým ležákem Stella Artois ve stylovém ice bucketu neboli kbelíku na led.

A co musíte pro svoji výhru udělat? Předně musíte být starší 18 let. Pokud splňujete věkovou hranici, zamyslete se nad otázkou ve formuláři níže a podělte se s námi o své gurmánské zážitky se Stellou Artois. V odpovědi nemusíte Stellu Artois spojovat jenom s konkrétním pokrmem (i když i to je samozřejmě vítáno), můžete ale jmenovat i situace s jídlem spojené či momenty strávené ve výjimečné společnosti.

stella artoisPokud byste říjnový belgický kurz nestihli, od listopadu nabídne Stella Artois ve spolupráci s Chefparade nové kurzy vaření založené na typických belgických receptech a párování s pivem. Během těchto kurzů na vás čeká příjemné, přátelské prostředí a menu, kterým vás provedou zkušení kuchaři Chefparade. Kurz tak i díky nim bude příjemným zážitkem, při kterém se navíc naučíte vařit slavná jídla z této netradiční evropské kuchyně.

Zapomeňte na chvilku na starosti všedních dnů a ponořte se s námi do nezapomenutelného zážitku, který vám přináší Stella Artois.

Soutěž probíhala do 30. 9. 2018 (24:00). Chcete vědět, kdo vyhrál? Více se dočtete v novém článku.

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte
  • Poradna

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte

V uplynulých letech se s rozvážkovou službou jídla do domu doslova roztrhl pytel. Pokud i vy patříte mezi milovníky restauračního jídla v teple a klidu domova, možná vás zaujme našich pět tipů, čemu se ve verzi ‚s sebou‘ raději vyhnout. ...
Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!
  • Lidé a jídlo

Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!

Slavná kuchyně lousianského města New Orleans je výsledkem bohaté směsice kultur, které našly svůj domov podél řeky Mississippi. Projevuje se specifickými jídly, plnými vůní a barev. Připravit si je doma v českých podmínkách je překvapivě...
Jak na dokonalý vývar
  • Tipy a triky

Jak na dokonalý vývar

Vývar je dokonalou surovinou pro každou omáčku, polévku a velkou část dalších pokrmů. Je základem profesionálního i amatérského vaření. Jeho příprava zabere nějaký ten čas, ale můžete připravit velké množství a po dávkách ho zamrazit....

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč