Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte kurz belgické kuchyně se Stellou Artois!

stella artois
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Belgie je proslulá čokoládou, hranolky, ale hlavně pivem. Žádná jiná země snad nenabízí tolik druhů rozličných piv. Ta nejznámější z nich, jako Stellu Artois, už běžně najdete i u nás. Ale slyšeli jste o belgické kuchyni? I když je méně proslulá než francouzská, zaslouží si pozornost. Stella Artois ve spolupráci se školou vaření Chefparade pořádá kurz belgické kuchyně, kterého se můžete zúčastnit i vy! Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Vítěz soutěže vyhrává poukaz pro dvě osoby na kurz belgické kuchyně. Kurz povede v angličtině belgický kuchař Sebastien Hayot a bude se konat v neděli 14. 10. od 11.00 v prostorách školy vaření Chefparade v pražských Holešovicích. Uvaříte si na něm čtyři typicky belgická jídla od předkrmu po dezert a osvěžíte se Stellou Artois při speciálním pivním rituálu.

Další dva účastníci získají výherní balíček s belgickým ležákem Stella Artois ve stylovém ice bucketu neboli kbelíku na led.

A co musíte pro svoji výhru udělat? Předně musíte být starší 18 let. Pokud splňujete věkovou hranici, zamyslete se nad otázkou ve formuláři níže a podělte se s námi o své gurmánské zážitky se Stellou Artois. V odpovědi nemusíte Stellu Artois spojovat jenom s konkrétním pokrmem (i když i to je samozřejmě vítáno), můžete ale jmenovat i situace s jídlem spojené či momenty strávené ve výjimečné společnosti.

stella artoisPokud byste říjnový belgický kurz nestihli, od listopadu nabídne Stella Artois ve spolupráci s Chefparade nové kurzy vaření založené na typických belgických receptech a párování s pivem. Během těchto kurzů na vás čeká příjemné, přátelské prostředí a menu, kterým vás provedou zkušení kuchaři Chefparade. Kurz tak i díky nim bude příjemným zážitkem, při kterém se navíc naučíte vařit slavná jídla z této netradiční evropské kuchyně.

Zapomeňte na chvilku na starosti všedních dnů a ponořte se s námi do nezapomenutelného zážitku, který vám přináší Stella Artois.

Soutěž probíhala do 30. 9. 2018 (24:00). Chcete vědět, kdo vyhrál? Více se dočtete v novém článku.

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

AD
Pohled do kuchyně Dubaje: Čtyři restaurace, které určují směr
  • Zajímavosti

Pohled do kuchyně Dubaje: Čtyři restaurace, které určují směr

Dubaj je město, které se může pochlubit nekonečnou paletou gastronomických zážitků. V tomto článku se zaměříme na čtyři restaurace, které představují unikátní aspekty dubajské kulinářské scény a nabízejí jedinečné koncepty a hluboké...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč