0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte balíček kuřecích nugetek a pomocníků do kuchyně

shutterstock
ZDROJ: shutterstock
sdílet:
Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte rovnou dva dárkové balíčky – jeden ochutnávkový, který obsahuje smažené kuřecí Safari, kuřecí nugety a kuřecí filety, a druhý plný kuchařských pomůcek. Těšit se můžete na kuchyňskou váhu, dřevěné prkénko, kleště na obracení, termotašku a zástěru.

Jistě to znáte – čas večeře je tu a rodina se začne dožadovat něčeho dobrého. Už před chvílí bylo pozdě! Co teď? Čas neúprostě běží a plotna je zatím stále studená. V takové chvíli vám vytrhne pomyslnný trn z paty balení dozlatova předsmažených kuřecích nugetek či řízečků, které vytáhnete z mrazáku a během 15 minut můžete servírovat chutnou večeři, z níž zaručeně nezbyde ani sousto.

Kuřecí SafariMenší děti si jistě zamilují kuřecí Safari, veselé nugetky ve tvaru zvířátek, větší pak ocení kulaté kuřecí nugety či filety. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního kuřecího masa. Navíc byly oceněny přestižní značkou Dětská chuťovka. Tu pod záštitou hodnotitelské komise České chuťovky uděluje dětská porota. Dětští porotci jsou ve svém rozhodování zcela nezávislí a opravdu zodpovědní a přísní a také jejich hodnocení je naprosto nestranné, řídí se pouze svými chuťovými preferencemi.

Svým ratolestem se tedy zaručeně trefíte do chuti. A zatímco se v troubě či na pánvi opékají chutné kuřecí kousky, vy se můžete v klidu věnovat přípravě nadýchané bramborové kaše či zeleninového salátu. Za pár minut se podává večeře! 

Chtěli byste být mezi třemi výherci, kteří získají dva výherní balíčky? Stačí vyplnit soutěžní formulář níže.

Soutěž trvá do 19. 4. 2021 (10:00). 3 výherci budou vylosvání ze všech správných odpovědí.

Apetit magazín

Zahraniční polévky, které se u nás zabydlely
  • Zajímavosti

Zahraniční polévky, které se u nás zabydlely

České babičky dobře věděly, že polévka je grunt. Stejný názor ale zastávají také jejich vzdálené příbuzné ve Španělsku, Itálii nebo třeba v Rusku. A tak má snad každý národ na světě svou „typickou" polévku, na kterou nedá dopustit. My jsme...
V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?
  • Suroviny

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?

Na první pohled se může zdát, že černá mrkev je jen rozmar šlechtitelů zeleniny. Chutná téměř stejně jako ta oranžová, jen má možná o trochu zemitější chuť. Její největší výhodou je ale barva, která dokáže proměnit jídla v umělecký počin! ...

Obchod Apetit