0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte poukaz v hodnotě 1000 Kč na mléčné výrobky

Vyhrajte poukaz v hodnotě 1000 Kč na mléčné výrobky
sdílet:
Mléčná svačinka přijde vhod dětem i dospělým. Soutěžte o ni. Produkty vám doručí až do domu!

Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, bio kysané výrobky, bio jogurty, jogurtová mléka a čerstvé tekuté výrobky.

Produkty se pyšní mnohými oceněními. Nejnovější přibylo do sbírky na začátku října, když Bio jogurt bílý získal ocenění Perla Zlínska 2015. V čem je tento valašský jogurt tak výjimečný? Všechny suroviny použité při jeho výrobě pocházejí z certifikovaných ekofarem. Mléko je zpracováno ve své původní tučnosti, což jen podtrhuje přírodní charakter výrobku a zvýrazňuje chuťové kvality. Jogurt je plný zdraví prospěšných mikroorganismů.

 
 
Všechny výrobky z Mlékárny Valašské Meziříčí koupíte po celé České republice a dnes je můžete i vyhrát. Pro jednoho z vás máme poukaz na valašské mléčné výrobky v hodnotě 1000 Kč. Znáte správnou odpověď na soutěžní otázku, kterou najdete pod tímto textem? Nápovědu najdete na www.mlekarna-valmez.cz. Soutěžit můžou pouze registrovaní a přihlášení čtenáři Apetitonline.cz.

 

Poukaz v hodnotě 1000 Kč vyhrála Nikola Sikorová.

Autor: Redakce Apetit

Comments

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit