Vyhrajte poukaz v hodnotě 1000 Kč na výrobky z Mlékárny Valašské Meziříčí

sdílet:
Mléčná svačinka přijde vhod dětem i dospělým. Soutěžte o ni. Produkty vám doručí až do domu!

Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, bio kysané výrobky, bio jogurty, jogurtová mléka a čerstvé tekuté výrobky.

Produkty se pyšní mnohými oceněními. Nejnovější přibylo do sbírky na začátku října, když Bio jogurt bílý získal ocenění Perla Zlínska 2015. V čem je tento valašský jogurt tak výjimečný? Všechny suroviny použité při jeho výrobě pocházejí z certifikovaných ekofarem. Mléko je zpracováno ve své původní tučnosti, což jen podtrhuje přírodní charakter výrobku a zvýrazňuje chuťové kvality. Jogurt je plný zdraví prospěšných mikroorganismů.

Jogurtová bábovka

Více
 
 
Všechny výrobky z Mlékárny Valašské Meziříčí koupíte po celé České republice a dnes je můžete i vyhrát. Pro jednoho z vás máme poukaz na valašské mléčné výrobky v hodnotě 1000 Kč. Znáte správnou odpověď na soutěžní otázku, kterou najdete pod tímto textem? Nápovědu najdete na www.mlekarna-valmez.cz. Soutěžit můžou pouze registrovaní a přihlášení čtenáři Apetitonline.cz.

 

Poukaz v hodnotě 1000 Kč vyhrála Nikola Sikorová.

10x tvarohová pomazánka

Více
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit