Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Chcete svému jídlu dodat skvělou chuť i porci zdraví? Přidejte do něj tuto ingredienci!

AD
Chilli jako zázračná ingredience
ZDROJ: Hotchip
sdílet:

Že netušíte, o jaké ingredienci mluvíme? Pak vám to prozradíme — jde o chilli. Ať už si připravujete jakékoliv jídlo, rozhodně byste na něj neměli zapomenout. Nejenže se hodí k celé řadě surovin, ale také dodá pokrmům zajímavé aroma, chuť a prospěje vašemu zdraví!

I když pro naši národní kuchyni není chilli až tak běžnou přísadou, v jiných zemích se těší obrovské oblibě. Jídla o různé míře pikantnosti už navíc ze světa dávno pronikla i k nám a pro čím dál více lidí se chilli stává nenahraditelnou ingrediencí. Dokonce i pro ty, kteří se mu dříve vyhýbali. Chilli totiž stojí za specifickou chutí celé řady oblíbených tradičních pokrmů ze všech koutů planety.

Měření

Vyzkoušejte chilli recepty z celého světa

Mnoho cizokrajných pokrmů vsází na netradiční a exotické chutě. Velkou část z nich doplňuje jemná nebo výraznější pálivost. Pokud byste si rádi takové jídlo připravili sami doma, je třeba najít to správné chilli koření. Jednotlivé papričky se totiž nevyznačují pouze pálivostí o různé intenzitě, ale také velmi specifickou chutí. V některých dokonce najdete tóny čokolády, meruněk nebo vinného octa.

Pokud se v chilli příliš neorientujete, je ideální pořídit si set chilli koření. Díky němu můžete postupně poznat rozdíly mezi jednotlivými odrůdami a zároveň vykouzlit celou řadu pokrmů. Mix chilli koření vás totiž protáhne kuchyní střední Ameriky, Asie nebo Afriky. Svou oblíbenou specialitu tak budete schopni přichystat v pohodlí vlastní kuchyně!

Set chilli koření
ZDROJ: HotChip

Chilli omáčky jako základ pro skvělé pohoštění

Máte rádi příjemnou pikantnost chilli, ale v kuchyni zrovna nevynikáte? Pak můžete tuto přísadu dostat na svůj talíř mnohem jednodušeji. Skvěle ladící chutě najdete například v chilli omáčkách. Ty pak doplní topinky, hot-dogy, burgery, steaky, ale také sýrové mísy nebo dezerty. Nemusíte nic pracně vymýšlet a kombinovat. Osvědčené chilli omáčky tuto práci totiž udělají za vás.

Chilli omáčky jako základ skvělého pokrmu
ZDROJ: HotChip

Porce zdraví v každém soustu

Benefity chilli však nekončí u jeho všestrannosti a chuti. Chilli je totiž také velmi zdravé. Doplní vám vitamín C, ochrání vaše srdce, podpoří dobrou náladu, uleví od bolesti a ještě vám nastartuje metabolismus. Chilli je zkrátka ingredience, kterou si velmi rychle oblíbíte a stane se nedílnou součástí vašich pokrmů. Stačí mu pouze otevřít dveře své kuchyně.

Národní ocenění ‘‘SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK‘‘

Firma HOT CHIP s.r.o. získala tento rok významné ocenění národní ceny českých spotřebitelů za výrobu a prodej kvalitních chilli produktů.

HotChip jako držitel ocenění českých spotřebitelů
ZDROJ: Logo Národní ceny
Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč