Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Děti v kuchyni (a samy doma)

Děti mají prázdniny, ale vy musíte chodit do práce? Poradíme vám, co jim připravit k jídlu, aby měly něco lepšího a zdravějšího než polévku z pytlíku nebo chleba s máslem.
4. 8. 2014 | Autor: Jana Kopřivová

Výčitky svědomí, že necháváte doma děti samotné, mít nemusíte. Dopřejte jim o prázdninách trochu svobody. Předem je naučte používat recepty, odměrky, hrnec a spotřebiče a spolehněte se na ně. Máme pro vás recepty, které můžete nachystat do mrazáku či do lednice. Děti si pak jídla mohou sníst samotná nebo je ohřát v troubě či mikrovlnce. 

Rajčatová polévka

Uvařte ji s předstihem a zamrazte po porcích. Děti si je samy ohřejí v mikrovlnce nebo na sporáku. Zásoby zeleninové polévky z mrazáku oceníte i vy, rodiče, až se vrátíte unavení z práce. (recept)

Pizza s mletým masem a čedarem

Pizzu podle tohoto receptu můžete snadno po celých porcích zamrazit. Děti ji pak už jen dopečou dokřupava v troubě. Hračka! (recept)

Rychlý těstovinový salát

Malým dětem do salátu nepřidávejte chilli, ty velké si mohou samy říct, jaké přísady jim budou v salátu chutnat. Připravte ho víc a vezměte si porci v krabičce i s sebou do práce. (recept)

Rybičková pomazánka

Tuhle pomazánku všechny děti milují. Je jemná, chutná a navíc si namazaný chleba mohou různě zdobit. (recept)

Sušenky z mrazáku

Předem připravte těsto, zabalte válečky, zamrazte, a děti si pak sušenky už samy nakrájejí a upečou, když dostanou chuť na něco sladkého. (recept)

 

 

Přidat komentář