Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

11. Apetit piknik v Grébovce: workshopy, hvězdní hosté i výhry. Na co se ještě můžete těšit?

Apetit piknik – tartaletky
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Přijďte za námi 18. června do pražské Grébovky, vychutnejte si skvělé jídlo, letní atmosféru, oslavte s redakcí narozeniny časopisu Apetit a křest nové kuchařky, užijte si setkání s hvězdnými hosty, workshopy, zábavné show, slevy a další výhody. Odnesete si nejen krásné zážitky, ale také úžasné dárky a cenné výhry. Na co všechno se můžete těšit?

V sobotu 18. června se pražská Grébovka opět zaplní stánky pečlivě vybraných prodejců a partnerů, kteří vám naservírují ty největší lahůdky.

 • Na své si přijdou milovníci sladkého, příznivci masa, vegetariáni či vegani a dokonce i psí mazlíčci, kteří jsou na pikniku rozhodně vítáni.
 • Připravené budou budou i osvěžující koktejly a další drinky s alkoholem i bez.
 • Někteří prodejci si pro vás připravili výhodné nabídky – těšte se například na drinky zdarma, 20% slevu na ořechová másla, kimchi, vývar či těstoviny, a dárky k nákupu.
 • Stačí mít mobilní aplikaci Dny Apetit (dostupná pro Android i iOS) s aktivovaným kupony.
 • Kompletní přehled všech speciálních piknikových nabídek najdete v červnovém Apetitu a na stránkách dnyapetit.cz nebo v mobilní aplikaci Dny Apetit (dostupná pro Android i iOS). Tu vám ovšem doporučujeme stáhnout v každém případě, ať už se na Apetit piknik chystáte, nebo ne. Otevře vám totiž cestu k dalším slevám, které si můžete užít po celé republice celý týden od 13. do 19. června.

Kromě skvělého jídla pro vás ovšem chystáme i pořádně nabitý program na celý den. Nudit se nebudete ani na chviličku! Minout byste určitě neměli Apetit stage, kde se celý den budou střídat hvězdní hosté a chybět nebude ani redakce Apetitu.

Apetit piknik – krájení dortu
ZDROJ: Apetit

Šťavnatý program na Apetit stage

Celým dnem vás na Apetit stage provede oblíbená moderátorka Kristina Kloubková. Po jejím boku se už od rána bude střídat redakce s hvězdnými hosty. Zároveň se bude na pódiu losovat tombola. Program poběží celý den a tady je malá ochutnávka toho, na co se můžete těšit!

 • Už v 10:10 se na pódiu objeví vítězka MasterChef 2021 Veronika „Besky“ Beskydiarová a předvede vám, jak na duhové krémy na dortíky.
 • S Markétou Pavleje alias Kitchenette se můžete setkat dokonce dvakrát – v 11:30 a 15:00.
 • K Apetit stage byste rozhodně měli dorazit ve 12:30, protože budeme slavit 11. narozeniny Apetitu a křtít novou kuchařku Jahody. Bude dort! Jahodový pochopitelně.
 • Redakce se na pódiu znovu objeví v 16:00 a spolu s jedním z našich dvorních kuchařů, Markem Všetečkou, vám předvede, jak probíhá redakční vaření. Věřte, že o vtipné zákulisní historky nebude nouze.
 • Po redakci převezme v 17:00 otěže oblíbená šampionka soutěže Peče celá země Martina Kynstlerová, která se s námi určitě podělí o příhody z pekařského klání i své plány do budoucna.
 • To ovšem zdaleka není vše – těšit se můžete i na další hosty a vstupy a jak už jsme zmínili, také na losování tomboly! Kompletní program najdete na apetitpiknik.cz.
Apetit shop
ZDROJ: Apetit

Nejvýhodnější nabídky v Apetit shopu

Na pikniku byste rozhodně neměli minout náš piknikový obchod – Apetit shop. V nabídce bude nejen červnové i červencové vydání časopisu Apetit, ale také výhodné předplatné.

 • Chybět pochopitelně nebudou ani vybrané kuchařky z edice Apetit. Ty na pikniku pořídíte se 40% slevou a to včetně čerstvé novinky – Jahody.
 • Na pikniku můžete i využít příležitosti a nechat si do kuchařky napsat věnování od redakce! Pokud byste náhodou v Apetit shopu nenašli kuchařku, po které toužíte, nezoufejte. V rámci Dnů Apetit (13. – 19. června) můžete všechny naše knihy objednat na našem online obchodě eshop.apetitonline.cz objednat se stejnou slevou. 
V Apetit shopu si můžete také za 25 Kč zakoupit lístek do tomboly. Slosování bude probíhat celý den na Apetit stage. Kuponek na 1 lístek zdarma najdete i v mobilní aplikaci Dny Apetit.
Apetit piknik – děti
ZDROJ: Apetit

Worskshopy a další zábava pro celou rodinu v piknikovém areálu

Vyrážíte na piknik s dětmi? Na ty na Apetit pikniku čeká spousta legrace, her a soutěží. Mohou si zahrát deskové hry nebo se pustit do tvoření s Koresem a DDM Praha 2 – čeká je třeba výroba loutek na špejli, zdobení vafliček či tvoření šperků ve tvaru jídla z hmoty FIMO.

Pro rodiny jsme připravili hru Rodinná stezka. Putujte napříč celým festivalem a užijte si s dětmi nejlepší zábavu pod sluncem. Na malé návštěvníky čekají neobvyklé úkoly, které prověří jejich znalosti i šikovnost.

 • Zjistí třeba, jak dobře znají rostliny a stromy nebo prolezou si žížalí dráhu. Za splnění zábavných úkolů dostanou děti odměnu.

Nezapomněli jsme samozřejmě ani na dospělé. Na hudební louce budou celý den znít letní tóny pod taktovkou DJs. Chybět nebude ani fotokoutek, kde vám profíci z Canonu udělají ty nejlepší fotky. Pokud se chcete dozvědět něco nového, zajděte na workshop Udržitelný život s Kokozou.

Apetit piknik je nejenom svátkem skvělého jídla, ale také dnem plným pohody, zábavy a překvapení pro celou rodinu!

Autor: redakce Apetitu

Apetit magazín