Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Červnový Apetit právě v prodeji: Dny Apetit i Apetit piknik se blíží

Apetit 6/2022
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Červnový Apetit je naší ódou na přicházející léto a také pozvánkou do gurmánského světa plného chutí. Ty s námi můžete objevovat prostřednictvím Dnů Apetit, týdenního online festivalu toho nejlepšího jídla a pití, který si lze užít i z pohodlí domova. Týden výhodných nákupů, slev a dárků vyvrcholí v sobotu 18. června 11. Apetit piknikem. Přijměte naše pozvání a dorazte za námi do pražské Grébovky.

Inspirace z červnového vydání

Co vás čeká na stránkách nového Apetit? Vychutnejte si s námi večeře s těstovinami či ty nejlepší jahodové recepty z naší nové kuchařky, uspořádejte pro přátele hostinu pod širým nebem, naučte se kouzlit s tortillami, zpracovat kedlubnové listy nebo připravit pravé italské rizoto. Podělíme se s vámi i o recepty na luxusní snídaně a naše tajné finty, jak děti bez nátlaku naučit jíst více luštěnin či zeleniny. Těšit se můžete i na rozhovor s čerstvou vítězkou soutěže Peče celá země Martinou Kynstlerovou.

Dny Apetit – online festival kvalitního jídla a pití

Vydejte se s námi do gurmánského světa plného vyladěných chutí. Týden plný výhodných nákupů, slev a dárků proběhne od 13. do 19. června. Nákupní akce Dny Apetit přináší jedinečnou nabídku lokálních výrobců a partnerů, jejichž výběr pečlivě sestavil tým časopisu Apetit. Delikatesy, alko i nealko nápoje, spotřebiče, dekorace, poukazy do restaurací a kaváren, kuchařky – to vše můžete během Dnů Apetit pořídit za nejlepší ceny nebo se můžete těšit na dárek k nákupu. Detaily všech nabídek včetně informací o stažení mobilní aplikace a odemčení kuponů najdete právě v červnovém čísle. Lahůdkové Dny Apetit si můžete užívat po celý týden v e-shopech i v kamenných obchodech, kavárnách a restauracích. Jiné exkluzivní nabídky pak uplatníte osobně na Apetit pikniku.

11. Apetit piknik – nejlepší gastronomická party pod širým nebem

Pomyslným vyrcholením Dnů Apetit je pak 11. Apetit piknik. Přijďte za námi 18. června do pražské Grébovky, začínáme už v 10 hodin. Vstup je pochopitelně zdarma. Na gastronomickém trhu časopisu Apetit můžete po celý den ochutnávat dobroty oblíbených prodejců, nejlepších restaurací i odvážných kulinářů. K nim vám naservírujeme spoustu skvělé zábavy. Těšte se na setkání s redakcí Apetitu, kuchařské show, workshopy, divadlo, hudbu a další lahůdkový program, který si užije opravdu každý. Program Apetit stage, kterým vás bude celý den provádět oblíbená moderátorka Kristina Kloubková, přehled všech prodejců, mapku i naše redakční tipy také najdete na stránkách červnového vydání. Těšíme se na vás!

Autor: redakce Apetitu

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč