Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kovboj, cizinec, barman i krásná slečna. Jakub Štáfek hvězdou spaghetti westernu!

AD
Těstoviny Adriana
ZDROJ: Europasta
sdílet:

Znáte spaghetti neboli špagetové westerny? V naprosté většině je produkovala italská filmová studia, a to hlavně v 60. letech 20. století. Možná vás na první dobrou napadne ten nejznámější – Tenkrát na Západě. Současnost má však novou westernovou hvězdu – Jakuba Štáfka, který se spojil se značkou Adriana.

Hvězdami westernu Tenkrát na Západě byli třeba Henry Fonda, Claudia Cardinale nebo Charles Bronson. Nyní převzal otěže westernové hvězdy Jakub Štáfek. V novodobém westernu si zahrál dokonce několik rolí – kovboje, cizince, barmana a krásnou slečnu. A o čem že snímek je? No přece o těstovinách Adriana!
Ne, nejde o celovečerní film, ale o poutavý spot, který nejenže představuje těstoviny Adriana, jichž je Jakub nově tváří, ale také inovativní řadu těstovin. Snímek se natáčel v autentickém prostředí westernového městečka Boskovice, a kromě napětí a zábavy je pochopitelně i plný těstovin.

Skryt pre seznam

Odvážnější koncept

Ke Spaghetti Westernu má Jakub blízko, protože na něm vyrostl. „Vždy jsem si chtěl natočit pořádnou kovbojku. Napsal jsem tedy scénář, který se líbil. Domluvil jsem se, že spot budu i režírovat a vyrobí ho naše produkce. Slovo dalo slovo a já tak měl možnost spolupracovat se značkou, která má koule a nebojí se odvážnějšího konceptu,“ vysvětluje Jakub.

„Novým příběhem jsme chtěli vystoupit z řady a upoutat pozornost v reklamním bloku. Sázíme na nadsázku a vtip. Zároveň chceme ukázat, že pokud vás přepadne hlad, těstoviny Adriana jsou jednoznačnou volbou,“ popisuje generální ředitel společnosti Europasta, která je výrobcem semolinových těstovin Adriana, Bohumil Vráblík.

Skryt pre seznam
Jakub Štáfek
ZDROJ: Europasta
Skryt pre seznam

Rychlejší než hlad

A v čem že je zmiňovaná nová řada těstovin inovativní? Znáte ten pocit, kdy přijdete domů unavení z práce, a ještě vás čeká příprava večeře? Těstoviny jsou sice rychlovka, ale i tak jejich příprava chvíli zabere. Dát vařit vodu, pohlídat, aby byly „po italsku“ al dente, - tedy na skus pevné, v druhém hrnci začít hřát omáčku… Anebo sáhněte právě po novince Adriana Nejen na pánev. Tyhle těstoviny totiž stačí hodit na pánev rovnou spolu s omáčkou a uvařit je společně.

Abychom spotřebitelům přiblížili tento nový a opravdu rychlý způsob přípravy, natočili jsme s Jakubem tři videorecepty, které perfektně ukazují jednoduchost vaření s dvouminutovými těstovinami,“ dodává Bohumil Vráblík s tím, že moderní a uspěchaná doba si v podstatě přímo žádala těstoviny, které budou „rychlejší než hlad“.

Skryt pre seznam
Skryt pre seznam
Měření

Apetit magazín