Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zachraňte Gwyneth, hladoví. Fanoušci tvrdí, že má poruchu příjmu potravy

Gwyneth Paltrow
ZDROJ: GettyImages
sdílet:

Gwenyth Paltrow se nedávno svěřila se svými stravovacími návyky v podcastu The Art of Being Well. Moderátorovi řekla, že si jako první věc do žaludku dává až v poledne kávu a obědvá vývar z kostí. Svým skromným jídelníčkem vzbudila vzbudila vlnu nevole.

Herečka také prozradila, že se snaží každý den hodinu hýbat a tráví 30 minut v infrasauně. K večeři si dopřává paleo stravu. Hodně také mluvila o detoxu, který je sice stále populární, ale čím dál častěji z hlediska odborníků na výživu stravy zatracovaný. Tělo se totiž čistí samo a nepotřebuje k tomu žádné speciální potraviny.

Gwyneth je kost a kůže

Na Twitteru například jeden z uživatelů napsal: ‚Zachraňte ji, v podstatě hladoví, a proto jí odpadává kůže od kosti.... K životu potřebujete jídlo a tuky. Vyzývám k opatrnosti při sdílení podcastu s Gwyneth Paltrow, protože na 100 % popisuje poruchu příjmu potravy,‘

V návaznosti na to herečka začala svou dietu obhajovat na Instagramu v sérií videí, na nichž odpovídá na otázky fanoušků. ‚Je důležité, aby všichni věděli, že to, co jsem řekla v podcastu, jsou věci, které jsem diskutovala se svým lékařem. Je to člověk, který se mě dva roky snažil zbavit chronických zánětů.,‘ tvrdí Gwyneth Paltrow.

Herečka zdůraznila, že její dieta nemá být radou pro ostatní, jen chtěla upřímně odpovědět na otázky, které dostala. Dodala také, že kromě vývaru a zeleniny jí také plnohodnotná jídla a někdy také zhřeší hranolky.

Zdroje: Indian Express, BBC

Skryt pre seznam

Související články

Autor: Jarmila Černá

Apetit magazín