Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kuchařské show celebrit: Jak vaří Paris, Selena, Gwyneth či Mariah?

Paris Hilton
ZDROJ: Netflix for media
sdílet:

Když dva dělají totéž, není to totéž. Některé celebrity se k plotně hrnou, jako kdyby bylo vaření smyslem jejich života. Bohužel se ale někdy stane, že to dopadne tak, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Ale i mezi hollywoodskými celebritami se občas najde světlá výjimka.

Paris Hilton

Je krásná, muži obletovaná a především je dědičkou hotelového impéria s neskutečným jměním. To jí ale k životu nestačí, a tak se rozhodla mít na Netflixu vlastní pořad S Paris v kuchyni. Jenže není tak úplně o vaření, jako spíš o módních kreacích.

  • A pokud se přece jen něco z jejího kuchařského umění v pořadu objeví, většinou to skončí u těstovin s omáčkou z pytlíku.

Selena Gomez

Selena také patří mezi celebrity, které v televizi učí vařit jiné. Protože ale příliš kuchařských zkušeností nemá, zve si do svého pořadu věhlasné šéfkuchaře, aby jí pomohli. Její pořad se jmenuje Selena plus Chef.

  • V kuchyni ráda experimentuje, ale v podstatě jí jde nejlépe jen krájení všeho možného. Přesto se pustila do vaření, aby diváky seznamovala s různými triky a radami.

Jennifer Garner

Bývalá manželka Bena Afflecka má také vlastní kulinářskou show, vysílá ji pravidelně živě na Instagramu. Název by ve volném překladu zněl: Předstíraná kulinářská show Jennifer Garner. Formát názvu odpovídá, nejde o nic profesionálního. Herečka vše však dohání svým bezprostředním a milým vystupováním.

  • Často vaří veganská, vegetariánská a odlehčená jídla, výjimkou však není ani hovězí po burgundsku.
  • Mezi její speciality patří například koktejl z mandlového mléka, avokádový salát, kuřecí polévka s citrónovou šťávou nebo řepné lupínky.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth si zakládá především na jednoduchých, zdravých a lehkých receptech. Proto se rozhodla sepsat kuchařku Je to tak snadné, v níž najdete pokrmy velmi snadné na přípravu. Veškeré sepsané recepty jsou vhodné pro ty, kdo trpí anémií, tedy chudokrevností, kterou herečce lékaři diagnostikovali před třinácti lety.

Ještě před dvěma lety přidávala na svůj YouTube profil Goop profesionálně natočená videa, ve kterých vařila se známými kuchaři z celého světa. 

  • A co je Gwynethino nejoblíbenější jídlo? Avokádový toust s mandlovým máslem a slaninou.

Kylie Jenner

Minulý rok influencerka a podnikatelka Kylie Jenner na sociální síti Snapchat oznámila, že se stává vegankou. A podle toho také začala vařit. Ještě před tím ale natočila několik ‚masových‘ video návodů, které pojmenovala Vaření s Kylie.

Videa mají miliony shlédnutí, ale určitě ne kvůli jejímu kuchařskému umu. A protože se klan Kardashianů snaží ze svých dětí hned od narození udělat mediální hvězdy, ani Kylie nezahálela. Na svůj YouTube profil jednou za čas přidá videa, ve kterých peče se svou dcerou Stormi.

  • Teď ze všeho nejraději připravuje veganská mexická jídla včetně vlastních tortillových chipsů, protože podle ní si nikdo nikdy nemůže být jistý tím, co v těch kupovaných vlastně všechno je.

Mariah Carey

Už je to pár let, co se zpěvačka snažila předvést něco ze svého kuchařského umění v jednom luxusním hotelu. Chtěla sama uvařit pro své přátele. Lehký oběd pro čtyři lidi začala připravovat už den předem. Špičkoví hoteloví kuchaři z ní byli celí paf, ale do vaření jí ze slušnosti příliš nemluvili.

Když pak oběd chtěla svým přátelům podávat, hotelový personál se rozhodl rázně zakročit. Nic z toho, co uvařila, prý nebylo poživatelné. Proto raději všechno uvařili znovu sami.

  • Ani tato zkušenosti jí nedoradila od myšlenky mít svůj vlastní kulinářský pořad, a tak se na amerických obrazovkách brzy objevila show Cooking with Mariah Carey (And also with Bryan). Mariah je jako vždy absolutně strnulá a nedokáže se ani správně dívat do kamery!
  • I přes to, že se herec Bryan Safi snažil vše vylepšit, jak to jen šlo, pořad brzy televize stáhla.
  • Mariah se nadále snaží zapůsobit na fanoušky svým kuchařským umem skrz Instagram.

Zdroje informací: BBC, The Guardian, NY Times, Forbes, Tasty

Související články

Autor: Michaela Dočkalová

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč