Litujeme, k návštěvě tohoto webu musíte povolit JavaScript.

Sladké cupcaky

Sladké cupcaky

Udělejte radost všem (za)milovaným a potěšte je krásně nazdobenými cupcaky. A pokud byste přece jen chtěli darovat i květinu, máme pro vás návod, jak ji z nich vytvořit.

Cupcaky jsou typické americké dezerty. Američané je pečou a zdobí k nejrůznějším příležitostem – narozeninám, svatbě, Halloweenu, Vánocům, Valentýnu… Čím jsou dortíky barevnější a načančanější, tím lépe!

O tipy na valentýnské zdobení jsme požádali Moniku, Evu a Lucku ze SweetDots. Malou domácí cukrárnu si Monika s Evou založily před necelými dvěma lety, když byly na mateřské a přemýšlely, co podniknout s volným časem. „Nejdříve jsme začaly péct sušenky, bavilo nás je zdobit jinak, než to u nás dělali všichni ostatní, a měly jsme úspěch,“ říká Monika. K sušenkám přibyla dortová lízátka neboli cake pops, muffiny, cupcaky atd. a dnes vám holky na přání vymyslí a připraví celý koncept sladkého pohoštění. A že jsou při přípravě opravdu pečlivé, se můžete přesvědčit na SweetDots.cz. Každé zadání totiž plní na tisíc procent.

CO POTŘEBUJETE: 

  • PLECHY A FORMY nepotřebujete mít žádné speciální, převážnou většinu můžete pořídit třeba od Tescomy. Na pečení budete potřebovat formu na muffiny a formu na minimuffiny. Pokud chcete atypické formy, zkuste se podívat v IKEA.
  • KOŠÍČKY Obyčejné bílé nebo barevné koupíte ve většině velkých supermarketů neb v domácích potřebách. Zkrátka všude, kde mají propriety na pečení (pěknou nabídku objevíte i v IKEA). Skvělý výběr najdete především na internetu, holky ze SweetDots objednávají na www.muffinworld.cz a na zahraničních webech.
  • OZDOBY na košíčky prodává například Fiala (www.fialapraha.cz).

Obchod Apetit