Blogy, se kterými vám bude sladce

sdílet:
Kam chodíme mlsat on-line?

Chez Lucie


Naše oblíbená česká blogerka Lucie Dvořáková, která se neskrývá jen za anonymitu internetové komunikace, ale odvážila se jít s kůží, tedy přesněji se svými cupcakes na trh. Ochutnat jste je mohli na říjnovém Apetit pikniku. Pokud jste její stánek náhodou minuli, máte letos v červnu další šanci – Chez Lucie se chystá představit další dobroty. Na jejím blogu najdete návody na roztomilé cupcakes, pestrobarevné macaroons i klasické francouzské dezerty.
Náš tip: jarní minidortíky prolévané citrusovým sirupem

Joy the Baker


S ní si pečení opravdu užijete. Joy stejně jako my miluje čokoládu a sušenky a její blog získal ocenění napříč internetovými portály. I když nejraději peče jablečný koláč, představí vám nejrůznější sladké (i slané) pochoutky. Koblihy s polevou, rozmarýnový koktejl, vafle s banány, crumble s hruškami a brusinkami…
Náš tip: cheesecake se slaným karamelem

Cannelle et Vanille


Skořice a vanilka, protože i život je hořkosladký. Nejen úžasné koláče a sladkosti, ale také fotografie z farem, zahrad a přírody, z nichž pocházejí všechny ty úžasné suroviny, jako jsou máslo, mléko, šťavnaté ovoce… Autorka se zaměřuje také na zdravé, netradiční pečení. Najdete zde bezlepkové sladkosti (například z quinoy) i nápadité jednoduché saláty a zeleninová jídla.
Náš tip: sorbety z krvavého pomeranče, limety a kumquatů

Připravila Jana Kopřivová
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit