0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Čeká nás víkend plný slunce a vína

Čeká nás víkend plný slunce a vína
sdílet:
Předpovědi slibují na víkend krásné slunečné počasí. Sbalte piknikový koš a vyrazte do přírody. Nebo se vydejte na výlet za dobrým jídlem či vínem do restaurace.

Menu pro Kristiána, restaurace Hansen, Brno (14.–17. března 2012)


V brněnské restauraci Hansen zavzpomínají na Oldřicha Nového a dobu, která oplývala noblesou a dobrými mravy. Na speciálním jídelním lístku objevíte jídla jako královnina paštika, ruská vejce, slepice v nudlích či nadívané telecí s bylinkovou nádivkou.
Info: www.hansen-restaurant.cz

Táborský festival vína, město Tábor (15.–31. března 2012)


Jižní Čechy zažijí dvoutýdenní přehlídku českých a moravských vín. Akce se koná letos již počtvrté a opět se jí zúčastní skvělí vinaři, sommeliéři a degustátoři z celé České republiky. Festival slibuje více než dva týdny gastronomických radovánek. K těm patří například řízené degustace, tematické degustační večery, sommeliérská show, ochutnávka pravých champagne a burgundských vín nebo kurz degustačního minima.
Info: www.festival–vina.cz

Oslavy Dne svatého Patrika, Praha (15.–18. března 2012)


17. března slaví Irové Den svatého Patrika, který patří k jejich nejvýznamnějším svátkům. Do oslav se můžete zapojit i v Praze, a to v irských hospodách James Joyce Prague’s Cosy Irish Pub a Caffrey’s Irish Bar a nově i ve Staroměstské restauraci a restauraci U Supa.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit