0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Do Stromovky na Finger Food Festival

foodfestival
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Finger food, to jsou předkrmy, jednohubky, chlebíčky, tapas, dezerty, ale třeba i sendviče nebo sushi. Prostě menší porce jídla, na kterou nepotřebujete příbor. Ochutnat nejlepší finger food pokrmy budete moci v rámci festivalu Fair Fair ve Stromovce.

V kulturním klubu Tiskárna na Vzduchu se bude konat pátý ročník už 24. září od 11.00 do 18.00 hodin. Kromě dobrého jídla se můžete těšit například na chat s food blogerkou Florentýnou z Kuchařky pro dceru.

Fair Fair je jediný finger food festival v Praze. Ten se už popáté bude konat v kulturním prostoru Tiskárna na Vzduchu. „Fair Fair chystáme už popáté a pokaždé se snažíme přijít s nějakou novinkou. Je pro nás důležité, aby návštěvníky festival bavil a odnášeli si z něj příjemný zážitek. Skvělé jídlo je samozřejmostí, k tomu ale hledáme ještě další doprovodné programy,“ říká organizátorka festivalu Lucie Kosová.

foodfestival olivy

Do pátého ročníku se zapojí dvacítka prodejců. Chybět nebudou burgery, raw a vegan speciality, sushi, sladké a slané koláčky, cupcakes a další chuťovky. „Tentokrát se povedlo přesně to, o co usilujeme od začátku. Zajistit širokou nabídku jídel nejrůznějších chutí, kterou připraví bistra, kavárny, cukrárny, food trucky, gastro projekty, ale i kamenné restaurace. Díky finger food velikostem navíc budete moct ochutnat klidně všechno,“ dodává Lucie Kosová.

Důležitou součástí festivalu je jeho atmosféra. Kromě nejlepších finger food pochutin se můžete těšit i na bohatý doprovodný program, tentokrát to bude Letní studio pro děti, slam poetry a chat s food blogerkou Florentýnou, která píše Kuchařku pro dceru. 

Vstup na festival je zdarma. Festival je otevřený i vašim čtyřnohým miláčkům.
Více informací najdete na www.tiskarnanavzduchu.cz nebo na facebook.com/tiskarnanavzduchu

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

KVÍZ: Jak velcí jste pijani piva?
  • Kvízy

KVÍZ: Jak velcí jste pijani piva?

Tekutý chleba, zlatý mok nebo zrzek, tak u nás s láskou přezdíváme pivu. Často si bez něj neumíme představit nedělní oběd, někdo dokonce každý den. Berete ho jako prosté chutné potěšení, nebo si o něm také rádi povídáte? Své pivní znalosti...
AD
Čím letos potěšíte koledníky?
  • Zajímavosti

Čím letos potěšíte koledníky?

Jeden z největších svátků jídla a hojnosti už je za rohem, takže se už ani my nemůžeme dočkat heboučkých mazanců, sladkých beránků a vyladěných nádivek. K Velikonocům patří kromě všemožného mlsání i nadělování koledníkům. Aby vás...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč