0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Do Stromovky na Finger Food Festival

foodfestival
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Finger food, to jsou předkrmy, jednohubky, chlebíčky, tapas, dezerty, ale třeba i sendviče nebo sushi. Prostě menší porce jídla, na kterou nepotřebujete příbor. Ochutnat nejlepší finger food pokrmy budete moci v rámci festivalu Fair Fair ve Stromovce.

V kulturním klubu Tiskárna na Vzduchu se bude konat pátý ročník už 24. září od 11.00 do 18.00 hodin. Kromě dobrého jídla se můžete těšit například na chat s food blogerkou Florentýnou z Kuchařky pro dceru.

Fair Fair je jediný finger food festival v Praze. Ten se už popáté bude konat v kulturním prostoru Tiskárna na Vzduchu. „Fair Fair chystáme už popáté a pokaždé se snažíme přijít s nějakou novinkou. Je pro nás důležité, aby návštěvníky festival bavil a odnášeli si z něj příjemný zážitek. Skvělé jídlo je samozřejmostí, k tomu ale hledáme ještě další doprovodné programy,“ říká organizátorka festivalu Lucie Kosová.

foodfestival olivy

Do pátého ročníku se zapojí dvacítka prodejců. Chybět nebudou burgery, raw a vegan speciality, sushi, sladké a slané koláčky, cupcakes a další chuťovky. „Tentokrát se povedlo přesně to, o co usilujeme od začátku. Zajistit širokou nabídku jídel nejrůznějších chutí, kterou připraví bistra, kavárny, cukrárny, food trucky, gastro projekty, ale i kamenné restaurace. Díky finger food velikostem navíc budete moct ochutnat klidně všechno,“ dodává Lucie Kosová.

Důležitou součástí festivalu je jeho atmosféra. Kromě nejlepších finger food pochutin se můžete těšit i na bohatý doprovodný program, tentokrát to bude Letní studio pro děti, slam poetry a chat s food blogerkou Florentýnou, která píše Kuchařku pro dceru. 

Vstup na festival je zdarma. Festival je otevřený i vašim čtyřnohým miláčkům.
Více informací najdete na www.tiskarnanavzduchu.cz nebo na facebook.com/tiskarnanavzduchu

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit