0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Hledejte velikonoční poklad v pivovaru

Hledejte velikonoční poklad v pivovaru
sdílet:
Příznivci plzeňského piva budou moci najít v pivovaru na zadaných souřadnicích schránky s unikátní pivní známkou. Tu pak mohou směnit za pivo Pilsner Urquell v několika plzeňských restauracích.

Hledači mohou schránky nalézt pomocí zadaných instrukcí a souřadnic. Pivní známky, které dostávali v minulosti zaměstnanci pivovarů ke směně za deputátní pivo, si mohou objevitelé nechat na památku nebo je vyměnit za pivo v plzeňských restauracích Na Spilce, v šenku Na Parkánu nebo v restauraci U Salzmannů.

Kešky budou v pivovaru umístěny natrvalo, pivní známka čeká na prvních 150 objevitelů počínaje zítřkem, potom budou ve schránce umístěny jiné poklady.

Co je geocaching?


Geocaching je navigační hra spojující sport s turistikou. Vznikl před deseti lety a za tu dobu se rozšířil po celém světě. Ve většině případů se jedná o plastovou krabičku (kešku), která ukrývá zápisník pro podpis a různé dárky pro objevitele, kteří zde výměnou musejí nechat něco svého. Ukryté kešky se hledají pomocí navigace GPS, ale dá se hledat i bez ní s pomocí mapy podle souřadnic zadaných na internetu.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit