0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kuchařky Apetit koupíte na Dnech Marianne se slevou

Kuchařky Apetit koupíte na Dnech Marianne se slevou
sdílet:
Vařte podle nejoblíbenějších receptů čtenářů časopisu Apetit! Kuchařky Edice Apetit koupíte na Dnech Marianne se slevou až 20 %.

Nejoblíbenější recepty


V každé kuchařce Edice Apetit najdete víc než stovku receptů, nechybějí tajné tipy a triky redaktorek nebo vybroušené recepty světových i českých šéfkuchařů. Všechny jsme doladili přímo v redakční kuchyni – a teď už čekají jen na vás! Vybírat můžete z kuchařek Koláče, Polévky, Maso, Saláty a Brambory, které vycházejí 7. září.

Kuchařky se slevou


Využijte mimořádnou slevu na kuchařky Edice Apetit ve dnech Marianne (více čtěte zde). Při nákupu 1 až 2 kuchařek získáte slevu 10 % z ceny, za 3 kuchařky zaplatíte o 15 % méně a při nákupu 4 a více kuchařek ušetříte 20 %. Slevový kupon najdete v zářijovém čísle časopisu Marianne. Slevový kupon je možné uplatnit pouze ve stanech Marianne, které budou otevřeny o víkendu 10.–11. září 2011 od 10 do 20 hodin. Jeden stan najdete v Praze Na Můstku, druhý v Brně na lávce u Tesca v ulici Dornych 4.

Více o kuchařkách Edice Apetit: www.apetitonline.cz/edice


Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit