Nezapomenutelný výhled na Prahu z restaurace Terasa U Zlaté studně

sdílet:
Vyrazte za romantikou do malostranské restaurace Terasa U Zlaté studně, která se letos umístila podle publikace Maurerův výběr Grand Restaurant na stříbrném místě v Top 10 českých restaurací.

Zimní menu


Ochutnejte novou sezonní nabídku šéfkuchaře Pavla Sapíka – tartar z mléčného telecího s křepelčím vejcem, lanýžovým kaviárem a foie gras espumou. Další novinkou na sezonním menu je tuňák ahi na černém koření s thajským zeleným chřestem a tomatovým concassé, servírovaný s omáčkou béarnaise. Jako dezert vyzkoušejte čajovo-čokoládový ganache. Pokud si nevyberete ze sezonní nabídky, je pro vás nachystáno také degustační menu o sedmi chodech, které Pavel Sapík skvěle ladí s vybranými víny.

Na Valentýna za dobrým jídlem


Pokud ještě nemáte plán na 14. února, zarezervujte si stůl v restauraci Terasa U Zlaté studně, která se nachází ve stejnojmenném hotelu, jenž získal ocenění serveru Trip Advisor jako nejlepší hotel na světě. Nejen že se restaurace pyšní překrásnou romantickou vyhlídkou na Prahu, ale také pro zamilované připravila na tento den speciální gurmánský zážitek v podobě valentýnského degustačního menu. Těšit se můžete na ústřice, humra i Královské holoubě z Anjou servírované s keňskými fazolkami. Jako delikatesa na konec vám bude naservírováno valentýnské srdce s čerstvým ovocem a plátky růží a domácí čokoládová pralinka s pikantní malinovou náplní. Po večeři si můžete dopřát romantickou procházku v zahradách Pražského hradu. Přístup do zahrad je přímo z terasy restaurace. 

restaurace Terasa U Zlaté studně
U Zlaté studně 166/4 
Praha 1 – Malá Strana
www.terasauzlatestudne.cz
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit