0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Portál Bio-info přináší srovnávací přehled biopotravin

Portál Bio-info přináší srovnávací přehled biopotravin
sdílet:
Internetový informační portál Bio-info připravil pro všechny příznivce a milovníky biopotravin novou službu. Praktické vyhledávání v podrobných seznamech vám umožní srovnat ceny biovýrobků, které jsou momentálně nabízeny v české maloobchodní síti.

Srovnejte si ceny


Komplexní seznamy vycházejí z dlouhodobého sledování nabídky a cen biopotravin, které jsou k zakoupení v českých maloobchodních prodejnách. Aktuální seznamy portálu Bio-info obsahují téměř dva tisíce položek. „Seznamy produktů budou dále rozšiřovány nejen o položky biopotravin, ale také ekodrogerie a biotextilu. Již nyní lze na Bio-infu nalézt například přehled výrobců a dovozců biopotravin, biokosmetiky, internetových obchodů s bioprodukty a přehled bedýnkových družstev,“ vyjmenoval Tomáš Václavík, vydavatel Bio-info.cz. Portál se touto službou snaží pro české spotřebitele vytvořit místo, které jim pomůže lépe se orientovat v nabídce bioproduktů na českém trhu.

Od kávy po pečivo


Biospotřebitelé tak mohou nyní na stránkách Bio-info.cz najít komplexní informace ke svým oblíbeným bioproduktům od ovoce a zeleniny přes chlazené lahůdky až po koření a bylinky. Detail výrobku obsahuje mnoho položek včetně energetické hodnoty či doporučeného skladování. Nejdůležitější však beze sporu je možnost srovnat ceny konkurenčních obchodů a zjistit, kde vybraný biovýrobek zakoupit nejlevněji.

Jak vyhledávací přehled funguje, si vyzkoušejte na www.bio-info.cz.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?
  • Suroviny

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?

Na první pohled se může zdát, že černá mrkev je jen rozmar šlechtitelů zeleniny. Chutná téměř stejně jako ta oranžová, jen má možná o trochu zemitější chuť. Její největší výhodou je ale barva, která dokáže proměnit jídla v umělecký počin! ...
Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...

Obchod Apetit