Potěšte sebe i své blízké lahodnými dárky z Marks & Spencer

Potěšte sebe i své blízké lahodnými dárky z Marks & Spencer
sdílet:
Láhev ginového likéru jako sněžítko, veganské čokoládové lanýže s tekutým karamelem a vánoční koláčky s tradiční britskou náplní – dárky, které skutečně potěší každého náročného gurmána s vytříbeným jazýčkem. Vánoční kolekce Marks & Spencer je jako každý rok plná nádherně zabalených delikates. Na první pohled je jasné, že letos v M&S překonali sami sebe!

Že jsou Vánoce v Marks & Spencer velkou událostí, ví už asi každý. Letošní vánoční řada ze sekce potravin neslibuje nic méně než nápaditost, luxusní design a prvotřídní chuť, která překvapí a pobaví i ty nejvybíravější. Nádech kouzla britských ostrovů je jen bonusem. A samozřejmě nechybí ani speciální produkty jako směs na vánoční koláčky zvané „mince pies”, kdybyste si chtěli anglickou klasiku upéct sami doma.

Vánoční dárky od srdce z Marks & Spencer

Veganské čokoládové lanýže se slaným karamelemNejen pro čokoholiky

Veganské čokoládové lanýže se slaným karamelem, 149,90 Kč (180 g)

Až bude venku chumelenice, uvelebte se s dekou k oknu, užijte si chvilku klidu a rozmazlování a při sledování padajících vloček si dopřejte zážitek vzájemně se doplňujících chutí v podobě lanýžů z hořké čokolády plněných tekutým karamelem s himálajskou solí a posypem z jemného kakaa.
 

Ginový likérPro ty, kteří si rádi dopřejí

Ginový likér s příchutí mandarinky nebo rebarbory, 699 Kč (700 ml)

Ginový likér, který se dokáže rozzářit a je plný zlatých vloček, podtrhne slavnostní náladu raz dva. Chuťové buňky také nebudou zklamané – bude to mandarinka, anebo rebarbora? Tip na koktejlovou hodinku: Zkuste jej smíchat s Proseccem nebo tonikem.

 

Sada na pečení perníčkůPro milovníky kulinářských aktivit

Sada na pečení perníčků, 139,90 Kč (310 g)

Cukroví je s Vánoci neodmyslitelně spjaté, ne každý ale v dnešní době touží po tradičních krémových sladkostech ze staré školy. Pokud ob- darováváte moderního člověka, co rád dělá věci jednoduše, sáhněte po sadě na pečení perníčků. Obsahuje směs na těsto, váleček, vykrajovátka

 

Mince pies a vánoční YumnutsPro milovníky britských tradic

Mince pies, 99,90 Kč/6 ks (350 g)

Mince pies jsou tradiční britské sladké koláčky z máslového těsta plněné speciální sváteční směsí, v této verzi s brusinkami, mandarinkami a koňakem. Servírujte nejlépe ještě teplé s ochuceným brandy máslem. Pozor, vzbuzují závislost!

Pro foodies, co sledují trendy

Vánoční Yumnuts, 44,90 Kč

Yumnuts jsou slaďoučké donuty s barevnou polevou – v prodejnách M&S je najdete nazdobené ve veselém vánočním provedení v podobě Santova břicha. Bude z nich opravdu vtipný dárek pro každého mlsouna.
 

Popcorn v bílé nebo mléčné čokoláděPro milovníky dlouhých večerů u dobrých filmů

Popcorn v bílé nebo mléčné čokoládě, 149,90 Kč (175 g)

Křupavý popcorn nesmí chybět v žádném kině, ani domácím. Překvapte milovníka kinemato- grafie jeho slavnostní sladkoslanou verzí s bílou anebo mléčnou čokoládou. Dobrý film a mísa popcornu kouzlo sváteční chvíle umocní.
 

Pro muzikanty a romantiky

Máslové sušenky v plechové hrací skříňce, 249 Kč (230 g)

Tenhle kouzelný dárek v podobě hrací skříňky každému vyrazí dech. Natáhněte dózu a zaposlouchejte se do vánoční koledy. Přidejte k tomu skvělé ikonické máslové sušenky, které se doslova rozplývají na jazyku, a máte u milovníka hudby a dobrého jídla vyhráno na plné čáře.
 

Vánoční kolekce M&S je po dobu trvání výjimečného stavu vyhlášeného vládou ČR k dostání ve 4 otevřených pobočkách Marks & Spencer v Praze. Zda jsou prodejny ve vašem okolí otevřeny můžete ověřit zde. Sortiment Marks & Spencer je také dostupný na Rohlik.cz.

Úvodní foto: Marshmallow ze slaného karamelu, 189,90 Kč; fondán s příchutí s'mores, 189,90 Kč; medová pochoutka máčená v čokoládě, 219 Kč

Obchod Apetit