Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Roman Paulus vyhrál Kuchaře roku

šéfkuchař při práci
ZDROJ: Pexels.com
sdílet:
Ve finále porazil šéfkuchař z hotelu Alcron sedm soupeřů. Na druhé místo se probojoval Jan Horký z hotelu InterContinental a třetí místo patří Radku Davidovi z restaurace La Veranda.

Vítězstvím se Roman Paulus kvalifikoval do soutěže o nejlepšího kuchaře Evropy. Pokud uspěje i v ní, může se za rok utkat o titul kuchařského šampiona planety. 


Kuchař junior

Soutěžilo se také v kategorii juniorské. Tam zvítězil Martin Budil z Orea hotelu Dvořák v Táboře před Davidem Králem a Jakubem Hofrichterem. 


Po vyhlášení výsledků letošního ročníku se uskutečnil reprezentační ples Asociace kuchařů a cukrářů. Nad celou akcí převzali záštitu manželka prezidenta republiky Livia Klausová, ministr pro místní rozvoj Rostislav Vondruška, pražský primátor Pavel Bém a ředitel společnosti CzechTourism Pavel Kosař.

Skryt pre seznam

Související články

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Jak dobře připravit krkovici na gril?
  • Jak na to

Jak dobře připravit krkovici na gril?

Krkovice patří mezi oblíbené kousky vepřového. Platí to i pro grilování. Velkou výhodou tohoto kusu je tuk, kterým je prorostlý. S vepřovou krkovičkou tak snadno získáte šťavnaté a chutné maso, ať už ho připravíte jakkoli.  ...
Broskve, nebo nektarinky?
  • Poradna

Broskve, nebo nektarinky?

Preferujete nektarinku s hladkou lesklou slupkou nebo se raději zakousnete do broskve s jemnými chloupky? Prozradíme vám, jaký je mezi nimi rozdíl a jak lze broskve a nektarinky zpracovat v kuchyni. ...