0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Roman Paulus vyhrál Kuchaře roku

Roman Paulus vyhrál Kuchaře roku
sdílet:
Ve finále porazil šéfkuchař z hotelu Alcron sedm soupeřů. Na druhé místo se probojoval Jan Horký z hotelu InterContinental a třetí místo patří Radku Davidovi z restaurace La Veranda.

Vítězstvím se Roman Paulus kvalifikoval do soutěže o nejlepšího kuchaře Evropy. Pokud uspěje i v ní, může se za rok utkat o titul kuchařského šampiona planety. 


Kuchař junior

Soutěžilo se také v kategorii juniorské. Tam zvítězil Martin Budil z Orea hotelu Dvořák v Táboře před Davidem Králem a Jakubem Hofrichterem. 


Po vyhlášení výsledků letošního ročníku se uskutečnil reprezentační ples Asociace kuchařů a cukrářů. Nad celou akcí převzali záštitu manželka prezidenta republiky Livia Klausová, ministr pro místní rozvoj Rostislav Vondruška, pražský primátor Pavel Bém a ředitel společnosti CzechTourism Pavel Kosař.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit