Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Slavnostní vyhlášení sommeliéra roku 2009

červené víno
ZDROJ: Pixabay.com
sdílet:

O 12. mistrovství sommeliérů České republiky Trophée Bohemia Sekt jsme vás již informovali. Nyní máte možnost vidět slavnostní vyhlášení těch nejlepších v úterý 19. ledna v Galerii vín le Bouchon v Praze 1. Součástí večera je také volná degustace vín a slosování o sommeliérské ceny.

Mistrovství se tentokrát zúčastnil rekordní počet sommeliérů, 29 mužů a 3 ženy. Třetí místo obsadil Jakub Král, sommeliér společnosti IN VINO Trading. Druhý skončil Otakar Žoudlík, sommeliér restaurace La Casa Argentina. Mistrovský titul pak získal loňský vítěz Tomáš Brůha, hlavní sommeliér společnosti Bohemia sekt.

Pokud byste se rádi zúčastnili tohoto galavečera, vstupenky si můžete koupit v Galerii vín Le Bouchon, ve vinotéce restaurace George and Dragon na Praze 1a ve Vinotéce Moravský sommelier® Břeclav.

 
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

AD
Grilovaný hermelín s karamelizovanou cibulkou
  • Jak na to

Grilovaný hermelín s karamelizovanou cibulkou

K teplým večerům patří zahradní párty a grilování, proto by vám neměl ujít jednoduchý recept na skvělý grilovaný hermelín s karamelizovanou cibulkou, píše Romana Böhmová z blogu Na skok v kuchyni. Dá se připravit i jako rychlá...