0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tradiční vinobraní v Clarion Congress Hotelu Ostrava

Tradiční vinobraní v Clarion Congress Hotelu Ostrava
sdílet:
Další z podzimních akcí pro milovníky dobrého vína se chystá v restauraci Harmonie ostravského hotelu Clarion. Ve dnech 22. a 23. září zde můžete navštívit tradiční vinobraní. Kromě plodů z jihomoravských vinic vás potěší gastronomické speciality, burčák a cimbálová muzika.

Víno a lahůdkyPro návštěvníky akce budou připravena vína a burčák společnosti VÍNO Mikulov. Na oslavu letošního vinobraní se budou v restauraci Harmonie po oba dny v poledne i večer podávat také tematicky a krajově laděné speciality, jako jsou švestkové knedlíky nebo pečená bílá husí játra.

„Zlatým hřebem našeho menu bude posvícenská husí pečínka – typická lahůdka, která na podzimních hostinách nesmí chybět,“ prozradil Pavel Zbořil, šéfkuchař ostravského Clarion Congress Hotelu.

Co: Vinobraní
Kdy: 22.-23.9.2010
Kde: Clarion Congress Hotel Ostrava, Zkrácená 2703, Ostrava – Zábřeh
Info: www.clarioncongresshotelostrava.comAutor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit