0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vychází nová kuchařka Sýry

Vychází nová kuchařka Sýry
sdílet:
Sýrů jsou na světě tisíce druhů a receptů se sýry ještě víc! Máme pro vás novou kuchařku, která přináší 130 sýrových receptů a mezi nimi například také návod, jak si vyrobit sýr domácí.

Milujeme sýry a jejich rozmanité chutě a podoby. Měkké i tvrdé, čerstvé i řádně uleželé, se silným i jemným aromatem… A proto jsme pro vás vymysleli novou kuchařku, na jejíchž stránkách vám nabízíme ty nejlepší sýrové pokrmy, které jsme v redakci Apetitu vyzkoušeli. S námi vás vaření bude bavit!

Od předkrmu po dezert


Řekněte sýýýr! Recepty, v nichž je sýr hlavní a nepostradatelnou přísadou, vyloudí úsměv na tváři každému. No uznejte, co může být lepšího než nakládaný hermelín, luxusní omáčka čtyř sýrů či nadýchané sýrové suflé? V nové kuchařce nechybějí sýrové pomazánky, sendviče s rozpečeným sýrem, které zaženou malý hlad, křupavé saláty, sytivé polévky ani klasika, jako jsou brynzové halušky, tvarohové knedlíky či cheesecake.

Kuchařku koupíte v prodejnách knihkupectví Kanzelsberger, vybraných trafikách a v Apetit Shopu za 299 Kč.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit