0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zítra se v Praze otevírá nový farmářský trh

Zítra se v Praze otevírá nový farmářský trh
sdílet:
Od čtvrtka 12. května si budete moci nakoupit čerstvé potraviny také v centru staré Prahy na Dvořákově nábřeží pod ulicí Na Františku. Nový trh se jmenuje František a bude otevřen pravidelně každý čtvrtek od 8 do 18 hodin.

Co si pro vás nové tržiště přichystalo?


Na Františku se představí více než pětatřicet českých farmářů, jejichž sortiment bude určen nejen běžným návštěvníkům, ale i restauracím a dalším gastronomickým podnikům.

Na tržišti František nakoupíte sezonní zeleninu a ovoce, kvalitní uzeniny, pečivo nebo ryby. Biofarma Štěpánovsko bude nabízet drůbež a vajíčka z volného výběhu, Matouškovi zase vejce z podestýlkového welfare chovu. Určitě si neopomeňte koupit a ochutnat velice ceněnou zavařeninu z černého jeřábu vyráběnou na biostatku Tilia, který vám zde nabídne i své biopečivo s kváskem.

Tržiště navíc představí jedinečnou vychytávku v podobě nákladních elektrokol, která vám poskytnou dopravu potravin až domů nebo do vaší restaurace, a to nejen v Praze 1. 

Nové tržiště František na Dvořákově nábřeží bude poprvé otevřeno ve čtvrtek 12. května v 8 hodin. Slavnostní zahájení začíná v 10 hodin. Doprovodí ho živá hudba a atrakce pro děti.

Připravila Nikola Kricnerová

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech
  • Suroviny

Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech

Příroda se pomalu zbarvuje podzimními barvami a nám hraje v hlavě píseň ,švestky se modrají, jablka sládnou’. Přichází ideální čas k pečení dezertů se sladkými dary podzimu. Vyzkoušejte vláčný švestkový koláč, pošírované hrušky, horký...

Obchod Apetit