Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Známe šest finalistů soutěže Vinařství roku 2010

Známe šest finalistů soutěže Vinařství roku 2010
sdílet:
Prestižní vinařská soutěž jde do finále. Letos se nově můžete zapojit i vy a zvolit skutečně nejlepší vinařství v České republice. Vybírat můžete z šestice finalistů, mezi které patří vinařství BOHEMIA SEKT, Moravíno, Znovín Znojmo, František Mádl, Vladimír Tetur a Josef Valihrach.

Průběh soutěže


Do II. ročníku soutěže bylo nominováno celkem 498 vín. Zástupci Národního vinařského centra a Svaz vinařů pod dohledem Ministerstva zemědělství ČR vybrali do užšího kola sto nejlepších vín a ta mají nyní právo být označována známkou ‚Salon vín‘. 17. března bude na galavečeru vyhlášen konečný vítěz soutěže a vinařství, jehož vína budou porotou vybrána jako ta skutečně nejlepší, získá ocenění Vinařství roku 2010. Pokud se chcete akce zúčasnit, kupte si vstupenku co nejdříve – v prodeji je jen čtyři sta kusů.

 

 

Hlasujte i vy


Letos se organizátoři vinařské soutěže rozhodli zapojit i širokou veřejnost a udělit jednomu ze šestice finalistů cenu ‚Vindemia Publica‘. Zapojte se a pomozte vybrat to nejlepší víno. Pro kvalifikované rozhodování si můžete koupit na e-shopu sadu šesti vín k degustaci. Zakoupením této sady navíc přispějete částkou 100 Kč na konto Centra Paraple. O nejlepší víno se hlasuje prostřednictvím SMS a každý, kdo se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát zájezd v hodnotě 100 000 Kč.

 

 

 

 

Finalisté soutěže Vinařství roku 2010

 

 

 

  • BOHEMIA SEKT, a.s., Starý Plzenec
  • Moravíno, s.r.o., Valtice
  • Znovín Znojmo, a.s.
  • František Mádl, Velké Bílovice
  • Vladimír Tetur, Velké Bílovice
  • Josef Valihrach, Krumpíř


Více podrobností naleznete na www.vinarstviroku.cz.

 

 

 

Připravila Nikola Kricnerová

 

 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín