Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Nová kavárna v centru Prahy, upražte si svoji kávu

Nová kavárna v centru Prahy, upražte si svoji kávu

Tento týden byla v Praze 1 pokřtěna nová kavárna Friends Coffee House. Pyšní se vlastní pražírnou, v níž mohou za odborného dohledu personálu pražit kávu i zákazníci.
29. 4. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Můžete se totiž aktivně zapojit do procesu pražení, a poté na vlastní oči zhlédnout, jak se ze zelených kávových zrn stávají známá hnědá zrnka. Upraženou a namletou kávu si pak můžete za pět dní přijít vypít, nebo dokonce i zakoupit.

K pražení používáme 100% Arabicu, mix brazilské a kolumbijské kávy v poměru, který je naším výrobním tajemstvím. Nabízíme tedy vlastní originální blend, který si mohou naši zákazníci koupit a odnést domů,“ sděluje manažer kavárny Jiří Šedivý.

O kavárně


Friends Coffee House naleznete v budově Památníku Františka Palackého a Františka Ladislava Riegra. V kavárně je k dispozici Wi-Fi i zasedací místnost s veškerým technickým vybavením. Kavárna je zcela nekuřácká, což nejspíš ocení rodiče s dětmi, pro které je k dispozici celá jedna místnost včetně hracího koutku a přebalovacího pultu.

Ke kávě si můžete dát některý z koláčků či dortů nebo ochutnat domácí sendviče. Kmotrem a patronem kavárny se stal moderátor a producent Pavel Anděl.

Kde: Friends Coffee House, Palackého 7, Praha 1
Provozní doba: pondělí–pátek: 8.00–22.00, sobota–neděle 12.00–22.00


Přidat komentář