Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Soutěž I love food, příležitost pro amatérské kulináře

Soutěž I love food, příležitost pro amatérské kulináře

Škola vaření Chefparade pořádá kuchařskou soutěž pro amatérské kuchaře. Chcete-li se blýsknout svým uměním, potvrdit si, jestli máte talent, a nebo si jen tak pro radost uvařit, mrkněte se na podmínky soutěže I love food. Ale pospěšte si, končí již 30. srpna!

22. 8. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Kuchařská soutěž s názvem I love food je letošní novinkou festivalu Foodparade (více v článku tady). Každý recept soutěžícího musí obsahovat dýni, která má zároveň být hlavní ingrediencí. Z došlých receptů odborná porota vybere osm finalistů, kteří se utkají v závěrečném kole přímo na festivalu Foodparade, který se koná 7. a 8. září 2013. Přihlášky posílejte do 30. srpna 2013 na e-mail info@foodparade.cz.

Vlastní kurz vaření pro vítěze


Vítěz soutěže I love food získá zajímavé ceny v hodnotě padesáti tisíc korun a sám povede dýňový kurz vaření. Kromě vítěze budou vybráni i tři finalisté, jejichž recepty budou uveřejněny v kuchařské knize Chefparade.

Dýňová inspirace


Dostali jste chuť na dýni? Inspirujte se našimi recepty. Uvařte třeba ostré špagety s dýní a pancettou (recept) nebo dýňovou polévku s chilli (recept). Víkendové grilování oživte špízy z tofu a dýně (recept) a na zobání u stolu vsypte do misek sladkoostrá dýňová semínka (recept). Pokud se vám nechce experimentovat, pusťte se do zaručené klasiky, dýňového koláče (recept). Držíme palce!

Připravila Nikita Rybová

Přidat komentář