Nakupujte se slevou až 40 % díky nové aplikaci Dny Apetit

Dny Apetit
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si Apetit piknik na celý týden. V mobilní aplikaci Dny Apetit na vás čeká více než stovka kuponů na slevy až 40 %, dárky a další výhodné nabídky. Některé z nich využijete přímo na Apetit pikniku, jiné uplatníte v e-shopech a kamenných obchodech po celý týden od 19. do 27. června 2021. Stahujte zdarma do svého chytrého telefonu v Google Play nebo App Store.

 „Jéé, škoda, že už je po pikniku. Uděláte v září další? Škoda, že to máme do Prahy tak daleko. Ale ne, zase jsme v tomhle termínu pryč!“ Tyhle věty jsme slýchávali často, a tak jsme letos vyslyšeli vaše přání a pořádáme kromě Apetit pikniku v Grébovce ještě jeden festival.

Jmenuje se Dny Apetit, je online a najdete ho ve svém mobilu. Přináší vám více než stovku nabídek na gurmánské nákupy se slevami až 40 % a na rozdíl od Apetit pikniku trvá celý týden. Startujeme 19. června 2021.

Ušetřete až 40 % s piknikem v mobilu

Aplikaci Dny Apetit stahujte zcela zdarma v Google Play nebo App Store. Čtenáři časopisu Apetit nemusí platit ani za slevové kupony. Unikátní kód pro jejich zobrazení najdete na straně 3 červnového vydání Apetitu, ve kterém najdete i přehled všech nabídek, nebo si můžete kupony zakoupit samostatně (bez časopisu) za 49 Kč.

Během chvilky tak máte ve svém mobilu více než stovku slevových nabídek, dárků k nákupu a dalších výhodných lákadel od našich partnerů. Vybírat můžete z široké škály delikates, nápojů, restaurací, bister, kuchyňského vybavení a mnohých dalších.

Gurmánská tour plná slev a dárků

V aplikaci najdete také přehlednou mapku piknikového areálu a všechny kulináře, prodejce a restaurace. Stáhněte si zdarma aplikaci Dny Apetit, ať vám neunikne jediná dobrota!

S aplikací Dny Apetit na pikniku nakoupíte až o 25 % levněji. 11 prodejců pro vás připravilo výhodné nabídky, které můžete využít jak v sobotu 19. června přímo v Grébovce, tak později při nákupu online či v kamenných obchodech. A na co se těšit? Na zmrzlinu a marmeládu zdarma, hranolky, vývar či paštiky se slevou 20 % a mnohé další. 

Nezmeškejte žádnou novinku ani výhodnou nabídku. Sledujte Apetit na Facebooku a Instagramu, a nic vám neunikne.

 

Související články

Apetit magazín

Koprová omáčka na 6 různých způsobů
  • Tipy redakce

Koprová omáčka na 6 různých způsobů

Některými milovaná a jinými nenáviděná omáčka z kopru neodmyslitelně patří do české národní kuchyně. Někdo ji rád s bramborami a vejcem, jiný s knedlíkem a masem. Jak ještě si ji můžete vychutnat? Připravili jsme pro vás šest variací. ...
Představujeme novinku z edice Apetit: Jahody
  • Tipy redakce

Představujeme novinku z edice Apetit: Jahody

Nová kuchařka z edice Apetit – Jahody, vychází už 19. 5. 2022. Je ódou na naše nejoblíbenější letní ovoce. Voňavé sladké jahody jsme nechali zazářit ve více než 130 receptech a tipech. ...
SOUTĚŽ: Hlasujte o nejoblíbenější jahodový dezert a vyhrajte
  • Soutěže

SOUTĚŽ: Hlasujte o nejoblíbenější jahodový dezert a vyhrajte

Sezona jahod je v plném proudu a s ní přicházejí ty nejlákavější pochoutky v podobě šlehačkových pohárů, tvarohových dezertů, jednoduchých bublanin a koláčů, zmrzlin i sofistikovaných dortů a zákusků. Všechny spojuje čerstvost, neodolatelná...
Za vůní dálek: kubánská kuchyně
  • Zajímavosti

Za vůní dálek: kubánská kuchyně

Cestování je o poznávání cizí krajiny i tamější kultury, se kterou je jídlo neodmyslitelně spojeno. Vydejte se s námi za vůní dálek, dnešní zastávkou bude Kuba. Trochu exotiky si tak můžeme užít všichni! Vydejte se s námi do exotické,...

Obchod Apetit