Nakupujte se slevou až 40 % díky nové aplikaci Dny Apetit. Je zdarma pro každého

Dny Apetit
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si Apetit piknik na celý týden. V mobilní aplikaci Dny Apetit na vás čeká více než stovka kuponů na slevy až 40 %, dárky a další výhodné nabídky. Některé z nich využijete přímo na Apetit pikniku, jiné uplatníte v e-shopech a kamenných obchodech po celý týden od 19. do 27. června 2021. Stahujte zdarma do svého chytrého telefonu v Google Play nebo App Store.

 „Jéé, škoda, že už je po pikniku. Uděláte v září další? Škoda, že to máme do Prahy tak daleko. Ale ne, zase jsme v tomhle termínu pryč!“ Tyhle věty jsme slýchávali často, a tak jsme letos vyslyšeli vaše přání a pořádáme kromě Apetit pikniku v Grébovce ještě jeden festival.

Jmenuje se Dny Apetit, je online a najdete ho ve svém mobilu. Přináší vám více než stovku nabídek na gurmánské nákupy se slevami až 40 % a na rozdíl od Apetit pikniku trvá celý týden. Startujeme 19. června 2021.

10. Apetit piknik už klepe na dveře

10. Apetit piknik už klepe na dveře

Více

Ušetřete až 40 % s piknikem v mobilu

Aplikaci Dny Apetit stahujte zcela zdarma v Google Play nebo App Store. Čtenáři časopisu Apetit nemusí platit ani za slevové kupony. Unikátní kód pro jejich zobrazení najdete na straně 3 červnového vydání Apetitu, ve kterém najdete i přehled všech nabídek, nebo si můžete kupony zakoupit samostatně (bez časopisu) za 49 Kč.

Během chvilky tak máte ve svém mobilu více než stovku slevových nabídek, dárků k nákupu a dalších výhodných lákadel od našich partnerů. Vybírat můžete z široké škály delikates, nápojů, restaurací, bister, kuchyňského vybavení a mnohých dalších.

Gurmánská tour plná slev a dárků

V aplikaci najdete také přehlednou mapku piknikového areálu a všechny kulináře, prodejce a restaurace. Stáhněte si zdarma aplikaci Dny Apetit, ať vám neunikne jediná dobrota!

S aplikací Dny Apetit na pikniku nakoupíte až o 25 % levněji. 11 prodejců pro vás připravilo výhodné nabídky, které můžete využít jak v sobotu 19. června přímo v Grébovce, tak později při nákupu online či v kamenných obchodech. A na co se těšit? Na zmrzlinu a marmeládu zdarma, hranolky, vývar či paštiky se slevou 20 % a mnohé další. 

Nezmeškejte žádnou novinku ani výhodnou nabídku. Sledujte Apetit na Facebooku a Instagramu, a nic vám neunikne.

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2
Vstup ZDARMA pro všechny
Facebooková událost 10. Apetit piknik
Aplikace Dny Apetit

Související články

Obchod Apetit