Červencové pivní slavnosti I.

sdílet:
V prvním prázdninovém měsíci není všem pivním slavnostem konec. Kombinace piva, klobás, přátel a muziky vždycky stojí za to, a tak si je nenecháme ujít ani my v redakci. Kde se uvidíme?

Hasičské slavnosti piva, Velké Opatovice


První červencový víkend si za symbolické vstupné můžete vychutnat atmosféru prvních pivních slavností. Těšte se na grilovaná kuřata, bůček, uzené maso nebo klobásy. Točit se budou piva Svijany, Starobrno, Černá hora a Nová paka.
Info: www.sdhvelkeopatovice.cz

Hlučínské pivní slavnosti, Hlučín


Na břehu Hlučínského jezera se 5. a 6. července uskuteční festival malých a středních pivovarů, který nabídne okolo čtyřiceti druhů piv. Najdete mezi nimi oblíbenou Hlučínskou mandli i novinku Melounový speciál.
Info: www.sterkovnamusic.cz


Nepomucké pivní slavnosti, Nepomuk


V sobotu 13. července můžete za pivem dojet až do Nepomuku, kde se vám představí zhruba padesát druhů piv, včetně těch nejznámějších. K poslechu zahrají punkové, ska i country kapely.
Info: www.pivo.nepomuk.cz


Pivní slavnosti Svitavy, Svitavy


Druhý ročník svitavského pivního festivalu se uskuteční v sobotu 13. července. Návštěvníci budou mít na výběr ze sedmnácti druhů piv malých pivovarů, z nichž se na konci dne vyberou tři vítězové. Každý velký jedlík si může zasoutěžit v pojídání bramborových knedlíků a nebo ochutnat variace českých gulášů od různých kuchařek.
Info: www.svitavy.cz

Připravila Nikita Rybová
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit