Český pivní festival 2014

sdílet:
Pojďte na pivo!

Sedmnáct dní toho nejlepšího z českých pivovarů a laskomin od českých kuchařů, řezníků a pekařů – sedmý ročník Českého pivního festivalu startuje 15. května a potrvá až do konce května. Májové dny si milovníci zlatavého moku vychutnají s více než sto značkami českého piva. Skleněné džbánky doplní speciality české i mezinárodní kuchyně, které se s lehce nahořklým osvěžujícím nápojem skvěle snoubí. Čtyři tisíce míst k sezení slibují opravdu velkou pivní party. Obvolejte přátele a vyrazte v máji na pivo!Hospoda v parku


Celá akce se koná od 15. do 31. května 2014 na pražské Leteňské pláni, kde budou připravena různá  místa pro zastavení a posezení u piva. A u jednoho určitě nezůstane. Posedět můžete ve velké hale, menších stanech pivní rozmanitosti či na zahrádkách na pivním náměstí. Otevírací doba je ve všedních dnech od 12 hodin do půlnoci. O víkendech se začíná o hodinu dříve v 11.00 a končí také úderem půlnoci. Jednotné vstupné je 45 Kč. Zájemci si mohou připlatit za pohodlí VIP zón. Speciální vstupenka je vyjde na 2000 Kč. Degustace se platí Pivní kartou, na kterou si návštěvníci jednoduše dobijí kredit a pak už mohou s chutí popíjet a hodovat.

TIP REDAKCE: Nenechte si ujít ochutnávky bistra Sweet & Pepper Days či restaurace Dish, která se specilizuje na burgery. Chuť horkokrevného Mexika obstará vinohradský podnik Las Adelitas. Na jejich guacamole s kukuřičnými chipsy si vytvoříte závislost. Více o programu Českého pivního festivalu najdete tady.
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit