0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Czech Food Cup – poslední tři finalisté

Czech Food Cup – poslední tři finalisté
sdílet:
Plzeň hostila o víkendu páté regionální kolo gastronomické soutěže. Národní specialitou  byla tentokrát vepřová se zelím.

Do celonárodního finále postoupily poslední tři restaurace s certifikátem Czech Specials. Za Plzeňsko to je restaurace Na Spilce, za region Západočeské lázně Grandrestaurant Grandhotelu Pupp a za region Český sever postoupila restaurace Bellevue.

Národní finále této gastronomické soutěže, během kterého se bude ochutnávat rajská omáčka, se uskuteční 1. května na kolonádě v Karlových Varech. Vítězná restaurace získá poukázku ve výši 55 555 korun.

Čtěte také:

Restaurace se utkají v soutěži Czech Food Cup
Soutěž o mistra kávy a nejlepší svíčkovou
Ve druhém kole Czech Food Cup uspěla Moravská chalupa
Třetí kolo Czech Food Cup
Czech Food Cup počtvrté

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit