0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Upečte nejlepší slavnostní dort!

Upečte nejlepší slavnostní dort!
sdílet:
Patříte k vášnivým cukrářům, milujete sladké a nad vašimi dezerty si všichni slastně olizují prsty? Ukažte, co umíte, a zúčastněte se soutěže o nejlepší slavnostní dort, kterou u příležitosti Mezinárodního dne kuchařů 2010 pořádá Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Dort podle pravidelSoutěž je určena všem cukrářům, amatérům i profesionálům. Úkolem soutěžících bude připravit slavnostní dort na téma ‚Ochutnejte Českou republiku‘. Péct se však bude podle předem daných pravidel. Ta vymezují například hmotnost i provedení dortu. Základní rada zní: dort musí být ručně zdobený a vystihovat zadané téma.

Hodnocení komiseKomise bude dorty hodnotit podle předem určených kritérií. Zajímat ji bude například celkový dojem a vzhled výrobku, profesionalita zpracování i chuť, stejně jako nápaditost korpusu, náplně a dekorace. Vyhlášení a předání cen proběhne 23. října 2010 na Staroměstském náměstí v Praze.

Podrobnosti soutěže najdete na www.akc.cz.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit