Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Restaurace Allegro obhájila michelinskou hvězdu 


Restaurace Allegro obhájila michelinskou hvězdu 


Restaurace hotelu Four Seasons podruhé obhájila ocenění jedné hvězdy v prestižním průvodci Michelin – Hlavní města Evropy. Allegro bylo v březnu 2008 první oceněnou restaurací v regionu střední a východní Evropy.
16. 3. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Jedna udělená hvězda podle klasifikačního systému Michelin znamená, že se jedná o velice dobrou restauraci ve své kategorii, která nabízí pokrmy konzistentní kvality připravené dle vysokých standardů.

Šéfkuchař restaurace Allegro Andrea Accordi k ocenění uvedl: „V průběhu minulého roku jsme zrealizovali mnoho nových nápadů, naučili se několika novým technikám vaření a využívali stále více lokálních produktů. Ocenění nás velmi těší.“ Jeho recepty jsou založené na tradiční italské kuchyni. Andrea Accordi nastoupil do Four Seasons Hotel Prague v srpnu 2007.

„Zaznamenali jsme výrazný nárůst lokální klientely. Více než 60 % hostů je místních, což je pro hotelovou restauraci docela neobvyklé. Češi hodně cestují a doma poté očekávají stejnou, ne-li vyšší úroveň služeb,“ zhodnotil situaci Davide Barnes, generální ředitel hotelu Four Seasons Prague.


Přidat komentář