10. Apetit piknik už klepe na dveře

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Oprašte tašky a košíky, další ročník našeho gastronomického festivalu a kulinárního trhu se blíží. A jako vždy bude doslova k nakousnutí.

Vytáhněte diáře a rezervujte si sobotu 19. června 2021 pro Apetit piknik. Společně zahájíme letní sezonu, ochutnáme i nakoupíme dobroty a užijeme si to nejlepší z české gastroscény. Začínáme v 10 hodin v pražském parku Grébovka. Vstup je pro všechny zdarma. I pro pejsky.

Společně na piknik

Do 10. Apetit pikniku zbývá necelý měsíc a v redakci jsou už přípravy v plném proudu. Postupně vám představíme všechny novinky letošního roku – tombolu, jednodušší platbu kartou, zbrusu novou aplikaci se slevovými kupony a mnohé další. Jako každý rok i letos budou v nabídce kuchařky edice Apetit a předplatné časopisu s výraznou slevou a krásnými dárky.

Sledujte nás na apetitpiknik.czFacebooku a Instagramu, a nic vám neunikne.

Stáhnout s předstihem si můžete také naši novou mobilní aplikaci Dny Apetit, která vás provede nejen Apetit piknikem, ale především slevovou akcí Dny Apetit, jež probehne od 19. do 27. června. Čekají v ní na vás desítky kupónů na slevy, dárky a další výhodné nabídky od našich partnerů. Chybět nebude ani mapa pikniku a přehled všech piknikových stánků.

Odvážní kulináři i prověření prodejci

Na svém letním trhu vám v sobotu 19. června představíme dobré jídlo a lidi, kteří ho připravují s láskou a poctivě. Své vyladěné produkty vám nabídnou naši oblíbení prodejci, nejlepší restaurace i odvážní kulináři. Mrkněte na piknikové stránce do záložky Prodejci.

Do Grébovky přivezou dobroty, o jakých se vám ani nesnilo. Vybere si úplně každý – klasik, vegan i příznivec exotičtějších chutí. 

Redakce a její hosté

Proč milujeme Apetit piknik? Neznáme lepší příležitost, kdy se celá naše redakce může potkat s vámi, čtenáři a fanoušky časopisu Apetit. Společně můžeme probrat své oblíbené pochoutky a podniky, recepty i nápady z kuchyně.

A to není všechno. Pozvali jsme také hosty, kteří vás nechají nahlédnout pod pokličku svého kuchařského umění a prozradí své osvědčené fígle. Už teď můžeme prozradit, že na Apetit stage zavítá cukrář Josef Maršálek nebo MUDr. Václava Kunová. Celým dnem vás provede skvělá moderátorka Adéla Gondíková. 

Letní trh na čerstvém vzduchu

Záleží nám na vašem zdraví. Velkorysé prostředí Grébovky nabízí dostatek prostoru pro všechny. Počet návštěvníků přizpůsobíme aktuálním nařízením, abyste si mohli nakoupit v klidu a bezpečí. Apetit piknik probíhá po celý den, a tak nehrozí žádné tlačenice.

Nalákali jsme vás? Pojďte s námi na piknik!

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2
Vstup ZDARMA pro všechny

 

Obchod Apetit