0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

NEPŘEHLÉDNĚTE: Apetit piknik proběhne už zítra! Těšíme se na vás!

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Jídlo, pití, dobrá nálada a počasí jako z katalogu na letní dovolenou – to všechno vás i letos čeká v sobotu 18. června v pražském parku Grébovka na Apetit pikniku! Oprašte tašky a košíky, je tady další ročník gastronomického festivalu. A jako vždy bude doslova k nakousnutí.

 • Kdy? Zítra! V sobotu 18. června 2022
 • Kde? V Grébovce!
 • Co? Přece Apetit piknik!
 • Za kolik? Vstup je pro všechny zdarma! I pro pejsky.

Sbalte deku a přijďte

V Grébovce (jinými slovy v Havlíčkových sadech) už se to pomalu hemží činorodými stánkaři. Své stánky staví malí i větší prodejci a kulináři z řad našich čtenářů, velké značky nebo bistra a restaurace. Všichni mají plné ruce práce, aby vám představili svoje nejlepší díla, pochoutky, dobroty a lahůdky. Předpověď slibuje dokonalé letní počasí, sluníčko je zařízeno, teplo také.

 • Nazapomeňte, že samotný vstup na piknik vás nic nestojí.
 • K placení jednotlivých nákupů nebudete potřebovat žádnou hotovost – všechny transakce budou stejně jako vloni bezhotovostní. Stačit vám tak bude karta, telefon nebo chytré hodinky!
 • Co když přijdete pouze s hotovostí? Pro vás máme festivalovou kartu, kterou si nabijete libovolnou částkou, a tou pak můžete použít k nákupům. I pro vás tedy platí, že u kteréhokoliv stánku zaplatíte snadno, rychle a hygienicky. Výše dobíjené částky je jen na vás, dobíjet můžete opakovaně. Zůstatek, který neprojíte, vám při odchodu vrátíme do poslední koruny.
 
Apetit piknik
ZDROJ: Apetit

Piknik pro všechny

Na náš piknik vezměte beze všeho celou rodinu i s čtyřnohými mazlíčky, dejte si u nás dostaveníčko s přáteli! Park nabízí skvělé prostředí i pro děti. V Grébovce můžou běhat, skotačit, dovádět a ochutnávat. Připravena je pro ně i Rodinná stezka. Malé návštěvníky čekají zábavné úkoly a krásné odměny. Nemusíte mít obavu – nanuky, zmrzliny i ovocné limonády pro osvěžení v teplém dni chybět nebudou ani tentokrát! Pro děti bude k dispozici také dětský koutek.

Na co se kromě jídla můžete ještě těšit?

 • Na hlavním stage Apetit pikniku bude od 10 hodin probíhat hlavní program, který zahájí Besky, vítězka letošní řady televizní soutěže MasterChef.
 • Těšit se můžete na Markétu Pavleje neboli Kitchenette, která vás provede přípravou těstovin.

 • Otec a syn Sapíkovi předvedou, jak uvařit skvělou zvěřinu.
 • Dozvíte se spoustu informací o mozzarelle.
 • Vítězka televizní soutěže Peče celá země Martina Kynstlerová přijde také a podělí se s vámi (nejen) o své zážitky ze soutěže.
 • Čeká vás toho však mnohem víc, program praská ve švech, nezapomněli jsme ani na workshopy!
 • Na Apetit pikniku tradičně oslavíme narozeniny časopisu Apetit – tentokrát 18.! Pokřtíme také novou Jahodovou kuchařku. Přijďte ve 12:30 k Apetit stage, narozeninového dortu bude dost pro všechny.
 • Redakce vám ukáže, jak probíhá vaření jídel do časopisu a o legraci nebude rozhodně nouze.
 • Na Apetit stage se bude losovat i tombola, ve které jsou letos opravdu krásné ceny od partnerů pikniku. Lístky si můžete koupit v Apetit shopu. Jeden kupon zdarma na vás čeká i v mobilní aplikaci Dny Apetit.
 • Celým dnem vás provede skvělá moderátorka Kristina Kloubková

Slevové Dny Apetit i na pikniku!

Až do neděle trvá slevová akce Dny Apetit, v rámci které můžete uplatnit slevové kupony na nákup potravin v kamenných prodejnách, eshopech i právě na Apetit pikniku.

Co pro to stačí udělat?

 1. Stáhněte si do telefonu aplikaci Dny Apetit.
 2. Odemkněte slevové kupony.
 3. Vybírejte z mnoha desítek nabídek a nakupujte se slevou!

Generální partnerem Apetit pikniku je Kaufland. Těšit se můžete na jejich šťavnaté burgery, veggie pokrmy, sladké dobroty nebo třeba kuchyňku vaření pro děti a workshop o klíčení a bylinkách.

Související články

8 kulinářů Apetit pikniku, ze kterých se staly opravdové hvězdy
 • Lidé a jídlo

8 kulinářů Apetit pikniku, ze kterých se staly opravdové hvězdy

Amatérští kulináři z řad čtenářů Apetitu každý rok přijíždějí na piknik s domácími dobrotami, které připravili s obrovským nadšením a láskou. Mnozí z nich pak svůj koníček přemění na svou novou profesi. A jde jim to pořád skvěle! Vybrali...
Jak se influenceři těší na Apetit piknik?
 • Tipy redakce

Jak se influenceři těší na Apetit piknik?

Apetit piknik už je za dveřmi, a tak jsme se zeptali našich influencerů, jak se na něj těší. Jejich příspěvky můžete brát zároveň i jako tipy na to, kam na pikniku zamířit. Po celý den můžete ochutnávat dobroty oblíbených prodejců̊,...
Autor: Apetit

Apetit magazín

6 tipů, jak uspořádat zábavnou letní party
 • Jak na to

6 tipů, jak uspořádat zábavnou letní party

Spřádáte plány na následující víkend? Co takhle svolat rodinu či kamarády a uspořádat nezapomenutelnou grilovací party? Chuť domácích burgerů, šťavnatých steaků nebo grilované zeleniny zaručí, že se všichni zúčastnění budou olizovat až za...
Keto dieta a všechno, co o ní potřebujete vědět
 • Zdraví a výživa

Keto dieta a všechno, co o ní potřebujete vědět

Potraviny s označením keto a stejnojmenná dieta jsou momentálně velkým hitem a valí se na nás ze všech stran. Keto propaguje celá řada celebrit a influencerů jakožto rychlý a spolehlivý způsob, jak docílit vysněné figury. Seznamte se s...
Komerční sdělení
Superpotraviny dobývají svět. Po kterých Češi šílí?
 • Zdraví a výživa

Superpotraviny dobývají svět. Po kterých Češi šílí?

Superpotraviny a takzvané potraviny budoucnosti si čím dál více získávají na popularitě. Pandemie koronaviru, ale také obavy o životní prostředí přivedly mnoho Čechů ke zdravější stravě. Které značky jsou nejpopulárnější? A proč Češi šílí...
Co pijí Řekové? Poznejte ouzo s chutí lékořice
 • Tipy a triky

Co pijí Řekové? Poznejte ouzo s chutí lékořice

Poznejte s námi jeden ze symbolů Řecka –⁠ alkoholický nápoj ouzo (čti úzo) výjimečný svou lékořicovou chutí. Z čeho se ouzo vyrábí, jak ho správně pít a co je takzvaný ouzo efekt? ...
Jak na masové kuličky
 • Tipy a triky

Jak na masové kuličky

Dají se různě ochucovat  a připravit na sto způsobů. Lze je péct v troubě a taky mrazit. Masové kuličky mají jenom samá plus a na našich redakčních večírcích zmizí vždycky jako první. Potřebujete další důvod k tomu je vyzkoušet? ...

Obchod Apetit