Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Na nákupech: jak vybrat gril

Na nákupech: jak vybrat gril

Díky široké nabídce grilů si můžete bez omezení vybrat, zda budete grilovat na zahradě, balkonu, či terase. Jak vybrat ten správný gril, aby vám dobře a dlouho sloužil?
15. 7. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Než se vydáte do obchodu, zamyslete se, kde a jak často ho budete používat. Důležitým kritériem výběru je také, pro kolik lidí obvykle grilujete a jaké máte možnosti uskladnění grilu, až skončí sezona. Ujasněte si, kolik do grilu můžete investovat.

Gril do každé rodiny


V nabídce specializovaných prodejen a e-shopů najdete všechny druhy grilů – klasické kovové či litinové na dřevěné uhlí, elektrické i plynové. Jejich cena začíná už na několika stech korunách, ale může se vyšplhat až do tisíců.

Na balkon i zahradu


Gril na dřevěné uhlí patří ke klasice letního grilování. Žhnoucí uhlíky dávají každému vaření pod širým nebem tu správnou prázdninovou atmosféru. Plynové grily zas poskytují dokonalý komfort bez – někdy obtížného – žhavení uhlíků. Elektrické grily jsou ideální pro grilování na balkonech či terasách bytu.

Už jste si vybrali gril? Pozvěte přátele na party. Máme pro vás grilovací menu od předkrmu až po dezert.

Související

Grilovaný losos na cedrovém prkénku

Vyzkoušejte absolutní hit grilovací sezony – lososa uzeného na cedrovém prkénku! Z chuti ryby uzené v kouři...

Salát z paprik z grilu

Jakmile teplota stoupne, přesouváme polní jídelnu na zahradu ke grilu. S přáteli většinou připravujeme různé druhy mas...

Domácí kečup, čatní nebo dipy! Skvělé omáčky, které podtrhnou vaše grilování

Pokrmy, které jsou provoněné ohněm, neodmyslitelně patří k létu. Využijte tedy posledních prázdninových dnů a připravte...

Přidat komentář